تیزر جدیدی از جنا اورتگا در Scream VI منتشر شد

4 بهمن 1401 - 19:00

حساب اینستاگرام فیلم فرنچایز «Scream»، تیزر جدیدی از این فیلم با حضور جنا اورتگا در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است.

با وجود گذشت یک هفته، بحث تریلر جدید فیلم «Scream VI» همچنان در بین طرفداران این فرنچایز داغ است. این تریلر شخصیت‌ها، مضنونین احتمالی گوست فیس را در شهر نیویورک به ما نشان داد. جدیدترین فیلم فرنچایز مسیری تاریک‌تر و خشن‌تری را نسبت و فیلم‌های قبلی پیش گرفته است.

در تیزر جدید، تیم بازیگران با قرار گرفتن در جایگاه گوست فیس به یکی از مضنونین آن تبدیل می‌شوند. در حالی که این تیزر یک ترفند تبلیغاتی سرگرم کننده است، شخصیت‌های مورد علاقه طرفداران را نیز در جایگاه مضنون قرار می‌دهد و هیجان آن‌ها را برای تماشای این فیلم بیشتر می‌کند.

شخصیت تارا با بازی جنا اورتگا، چاقویی تماما مشکی را در این تیزر در دست دارد. هیچ از وقایع دنیای «Scream» تصادفی نیست و با در نظر گرفتن خنده مرموزانه تارا در تریلر، این شخصیت توجه‌ افراد زیادی را به خود جلب کرده است.

فضای تاریک‌تر و مرموزتر این فیلم، از بازگشت یکی از شخصیت‌های قدیمی در هیبت گوست فیس خبر می‌دهد. این بار قطعا با یکی از خطرناک‌ترین گوست فیس‌های این فرنچایز رو به رو خواهیم بود. فیلم‌های ترسناکی که در شهر نیویورک به وقوع می‌پیوندد همیشه متفاوت بوده‌اند. این فیلم در تاریخ دهم مارس (19 اسفند) منتشر خواهد شد.

منبع: کولایدر

WaltehSirAmirmeysambKhafi

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید