بازی Halo Infinite بسته‌های بی ارزش را با قیمت سرسام‌آور می‌فروشد

10 آذر 1401 - 18:26

از زمانی که Halo Infinite در اواخر سال گذشته عرضه شد، طرفداران سری بارها از فروشگاه بازی به دلیل قیمت‌های بالا و ارزش کلی پایین آن انتقاد کردند.

در طول روزهای ابتدایی فصل اول بازی، باندل‌های موجود در فروشگاه اغلب با قیمت 2000 اعتبار، مبلغی معادل 20 دلار، بسیار گران تلقی شدند و از آنجایی که فقط تعداد کمی از لوازم تزئینی در این بسته‌ها گنجانده شده بود، بسیاری احساس می‌کردند که قیمت آن‌ها به طور قابل توجهی غیر منصفانه است. در پاسخ، استودیو 343i قول داد که در ماه ژانویه، بهبودهایی در فروشگاه ایجاد کند و به بازیکنان گفت که می‌توانند انتظار کاهش قیمت را داشته باشند.

در طول سال، بسیاری از بسته‌های 17 تا 20 دلاری جای خود را به بسته‌های ارزان‌تری دادند که اقلام بیشتری را ارائه می‌کردند. به طور کلی، طرفداران بیشتر از گذشته پذیرای فروشگاه بودند. با این اوصاف، برخی از بسته‌های گران قیمت هنوز بین گزینه‌های فروشگاه وجود دارند که خشم طرفداران را به همراه داشته است. این هفته، فروشگاه Halo Infinite با بسته‌ای به‌روزرسانی شد که طرفداران آن را جذاب نمی‌دانستند. این پکیج شامل مجموعه افکت‌های مرگ فراست‌بایت و یخی می‌شد.

در حالی که می‌توان از افکت مرگ Frostbite و افکت Verglas به طور همزمان استفاده کرد، نمی‌توانید جلوه‌های زرهی Cold Shoulder و Ski Rack را با هم تجهیز کنید، حتی اگر قسمت‌های کاملا متفاوتی از بدن اسپارتتان را پوشش دهند. یک سوم قیمت یک بازی AAA برای تعداد انگشت شماری از جلوه‌های زرهی، یک معامله بسیار وحشتناک است. این واقعیت که شما حتی نمی‌توانید از همه چیز بسته به صورت همزمان استفاده کنید، اتفاق دردناکی است. این اتفاق من را به یاد روزهای ابتدایی فصل اول می‌اندازد و به طور کلی، احساس بدی دارم.

استودیو 343i دائما نوید تغییر می‌دهد، اما اشتباهات را دوباره و دوباره تکرار می‌کند. این واقعیت که Halo Infinite هنوز چندین مشکل کلیدی حل نشده دارد، حتی با وجود بهبودهای به‌روزرسانی زمستانی، به این ناامیدی اضافه می‌کند. عدم بهینه‌سازی سرورها و عملکرد ضعیف و ناسازگار نسخه رایانه شخصی، هر دو مشکلات بزرگی هستند که تجربه بسیاری از بازیکنان را تحت تاثیر قرار می‌دهند. همچنین رابط کاربری نرم و آهسته بازی نیز همه چیز را آزاردهنده می‌کند. شخصی‌سازی‌ها درست مانند روز عرضه، کم عمق هستند، زیرا بازیکنان هنوز نمی‌توانند از بیشتر لوازم تزئینی به صورت همزمان استفاده کنند.

با وجود تمام این مشکلات و گذراندن ماه‌های زیادی بدون تغییرات مثبت، فروش بسته‌های این چنینی توهین‌آمیز به نظر می‌رسد. مایکروسافت و 343i در اینجا هیچ حسن نیتی ندارند و حسن نیت بین بازیکنان و توسعه دهندگان، دقیقا همان چیزی است که Halo Infinite برای رشد به آن نیاز دارد.

امینDARKSIRENEA GAMERVisible bearded manعلیامیر حسینghostThe.Last.DragonJavadCOBALTGodrickꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗKratosscorpionesLonesome guyMr.BadGuyشبح گیمفا 🏴شبح گیمفا 👣Lone Bat(Halo reach)more

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید