تریلر روز عرضه‌ی بازی Warhammer 40,000: Darktide منتشر شد

9 آذر 1401 - 14:26

استودیوی فت شارک (Fatshark) همزمان با انتشار Warhammer 40,000: Darktide برای رایانه‌های شخصی، تریلری جدید از این بازی تیراندازی کوآپ منتشر کرد.

بتای این بازی که در اختیار پیش‌خریدکنندگان قرار گرفته بود از امروز غیرفعال می‌شود. در تریلر یادشده نیز که در ادامه قابل مشاهده است، امپراتوری (Imperium) گروه Reject را به اختیار گرفته است تا در Hive City of Tertium به مقابله با نیروهای Chaos بپردازند.

بازیکنان می‌توانند از میان چهار دسته‌ی Zealot ،Veteran ،Ogryn و Psyker که هر کدام دارای اسلحه، سبک مبارزه و زیرگروه‌های متفاوتی هستند، یکی را انتخاب کنند. برای مثال، Sharpshooter آسیب هدشات بالاتری دارد یا Skullbreaker در مبارزه‌ی تن به تن قوی‌تر است. بازیکنان همچنین با پیش‌روی در بازی به سطوح بالاتر صعود می‌کنند و ابزار و سلاح‌های بیش‌تری به دست می‌آورند.

عنصر ساخت و ساز نیز در بازی وجود دارد، البته به شکلی محدود. این امکان هم برای بازیکنان فراهم شده است که با استفاده از Consecration، ابزار و سلاح‌های خود را ارتقا دهند و یک قابلیت تصادفی به آن بیفزایند. با به اتمام رساندن مأموریت‌های معمولی بازی ماده‌ی Plasteel و با انجام مأموریت‌های سخت‌تر هم Diamante به دست می‌آید. سایر قابلیت‌های مربوط به بخش ساخت و ساز در بازی طی ماه دسامبر (10 آذر تا 10 دی) در دسترس قرار می‌گیرد.

بازی Warhammer 40,000: Darktide در آینده برای ایکس باکس سری ایکس/اس نیز منتشر خواهد شد، اما تاریخ آن هنوز مشخص نشده است.

Amir Ringo

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید