سفر به قطب تکنولوژی و متاورس دبی به همراه تور

6 آذر 1401 - 10:00

شاید تا همین یک دهه پیش هم ایجاد یک واقعیت جایگزین ایده‌ی دور از ذهنی به نظر می‌رسید، ‌اما نوآوری‌هایی مانند متاورس که ناشی از نیاز مردم به تعامل از راه دور بدون از دست دادن تماس انسانی است، شکاف بین دنیای مجازی و واقعی را پر می‌کند. دبی علاوه بر بقیه جذابیت‌های خود،‌ از لحاظ تکنولوژي نیز شهری پیشرفته است. در این مقاله از آژانس هواپیمایی ستاره ونک به جذابیت‌های متاورسی تور دبی و دریافت ویزای دبی می‌پردازیم.

پیشرفت دبی در تکنولوژي و متاورس

 هرچند در مورد این که تا چه اندازه تورهای مجازی برای هتل‌ها، موزه‌ها و سایت‌های گردشگری در خاورمیانه می‌توانند جایگزین تجربیات دنیای واقعی شوند، تردید وجود دارد، اما این مسئله مانع از ایجاد کپی‌های دیجیتالی از مکان‌های واقعی برای دسترسی راحت‌تر نشده است. هدف دبی برای پیشرفت در زمینه تکنولوژي و متاورس، جذب بیش از 1000 شرکت در زمینه بلاک چین و متاورس است. همچنین دورنمای دبی، حمایت از بیش از 40000 شغل مجازی تا سال 2030 است. این امر اقتصاد دبی را بیشتر تقویت می‌کند و از دیدگاه دولت امارات برای افزایش تعداد شرکت‌های بلاک چین به میزان پنج برابر تعداد فعلی حمایت می‌کند.

پارک واقعیت مجازی دبی مال با تور دبی

اگر بخواهید مرزهای تخیل را زیر پا بگذارید، چه چیزی بهتر از یک فضای ۷۰۰۰ متر مربعی که در آن بتوانید به ۳۰ بعد مختلف تله‌پورت کنید؟ پارک واقعیت مجازی واقع در دبی مال، همه آن چیزی است که از چنین مکانی توقع دارید.

در این مکان که بزرگترین پارک واقعیت مجازی سربسته دنیا محسوب می‌شود، می‌توانید انواع کارهای هیجان انگیز و منحصر به فرد را تجربه کنید: با هواپیمای بدون سرنشین به سفری در آینده دبی بروید یا در یک ماموریت بین کهکشانی به مبارزه با بیگانگان فضایی بروید. واقعی‌تر از آن، می‌توانید از کویرهای دبی و موجودات آن بازدید کنید و به برج خلیفه بروید. اگر طرفدار بازی باشید هم یک تجربه جذاب از بازی به عنوان ربات‌های ترانسفورماتور در نبرد با ماشین‌های بیگانه انتظار شما را می‌کشد.

فضای dreamscape در مرکز خرید امارات

دبی مال تنها جایی نیست که می‌توانید از تجربه جذاب واقعیت مجازی بهره مند شوید. مرکز خرید امارات دارای بخشی به نام dreamscape است که در آن می‌توانید از واقعیت مجازی در قالب داستان‌‌های فوق‌العاده بهره ببرید. در این مکان از حسگرهای حرکتی برای ایجاد یک تجربه تعاملی استفاده شده است و سه خط داستانی مختلف وجود دارد که بنا به دلخواه خود می‌توانید انتخاب کنید: برای ماموریت نجات در دریا شیرجه بزنید یا به یک آکادمی پرواز اژدها بروید!

بازدید از گالری‌های هنری با تور دبی

اگر دنبال هیجان نیستید و هنر را ترجیح می‌دهید برای شما هم جذابیت‌هایی وجود دارد. گالری هنر Galloire در دبی اولین گالری خاورمیانه است که واقعیت مجازی و واقعیت افزوده را برای ایجاد نمایشگاه‌های کاملا دیجیتالی با هم ترکیب می‌کند و برای هنرمندان نوظهور منطقه‌ای که به دنبال مخاطبان وسیع‌تری هستند، به رویایی تبدیل می‌شود. اگر عاشق هنر هستید، فقط هدست واقعیت مجازی خود را بپوشید یا از واقعیت افزوده در گوشی هوشمند خود استفاده کنید تا وارد دنیای واقعیت مجازی شوید، جایی که چاپ، عکس و مجسمه به صورت تصاویر متحرک HD قابل مشاهده است.

در گالری مجازی MORROW Collective در دبی موارد بیشتری نیز وجود دارد. این گالری شما را در متاورس غوطه ور می‌کند که شامل قطعات انتخاب شده به عنوان NFT است و به شما امکان می‌دهد به عنوان یک آواتار در یک قلمرو متفاوت حرکت کنید.

دریافت ویزای دبی با آژانس هواپیمایی ستاره ونک

اگر شما نیز به یک سفر لذت بخش به دبی با تجربه‌های عجیب و جدید فکر می‌کنید، باید بدانید که برای سفر به این شهر به ویزای دبی نیاز دارید. اما اصلا نگران نباشید. اگر در تورهای آژانس هواپیمایی ستاره ونک ثبت نام کنید، می‌توانید کل پروسه دریافت ویزای دبی را نیز به ما بسپارید و بدون دردسر ویزای دبی خود را دریافت کنید.

جمع بندی

سفر به دبی جذابیت‌های زیادی دارد؛ چه اهل لذت بردن از دریا و طبیعت باشید یا خرید و بازدید از مکان‌های لوکس و تجربه آخرین تکنولوژی‌های مدرن. با هر سلیقه‌ای می‌توانید در تور دبی ثبت نام کنید و از انواع تفریحات هیجان انگیز لذت ببرید،‌کافیست با آژانس هواپیمایی ستاره ونک تماس بگیرید.

mitia KaramazovEspressoghostPorfosor🇮🇷Visible bearded man

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید