انتشار پوستر متحرک فصل چهارم سریال You

3 آذر 1401 - 19:00

فصل چهارم سریال You به عنوان یکی از پروژه‌های مورد انتظار سرویس ننتفلیکس محسوب می‌شود که داستان هیجان‌انگیز این فرنچایز را وارد مرحله تازه‌ای خواهد کرد.

سریال You اثری در ژانر روان‌شناختی و دلهره‌آور می‌باشد که برای نخستین‌بار در سال 2018 از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس مخاطبین قرار گرفت و با استقبال خوبی از سمت آن‌ها مواجه شد. این محبوبیت باعث شده تا فصل چهارم این مجموعه تا چندی دیگر منتشر شده و داستان این مجموعه را وارد مرحله مهمی کرده که می‌تواند به اتفاقاتی غیرقابل انتظار منتهی گردد.

در فصل چهارم این سریال شاهد حضور جو گلدبرگ با هنرنمایی پن بدجلی (Penn Badgley) در شهر لندن خواهیم بود. جایی که پس از وقایع هولناک فصل سوم به مخفیگاهی برای این شخصیت تبدیل شده و زمینه‌ساز اتفاقاتی تازه و بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.

با توجه به این که در گذشته شاهد انتشار تیزر You بوده‌ایم، به تازگی کمپانی نتفلیکس پوستر متحرکی از آن را منتشر کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

این مجموعه جذاب که توسط گرگ برلانتی (Greg Berlanti) و سرا گمبل (Sera Gamble) تهیه شده است، از بازیگرانی همچون الیزابت لیل (Elizabeth Lail)، لوکا پادووان (Luca Padovan)، زک چری (Zach Cherry)، شای میتچل (Shay Mitchell)، ویکتوریا پدرتی (Victoria Pedretti) و جنا اورتگا (Jenna Ortega) بهره می‌برد.

فصل چهارم سریال You که روند مجموعه Stranger Things را دنبال خواهد کرد، در دو بخش برای مخاطبین پخش خواهد شد. بخش اول فصل چهارم در تاریخ 10 فوریه 2023 (21 بهمن) و بخش دوم در تاریخ 10 مارس 2023 (19 اسفند) در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت.

منبع: کولایدر

DARKSIREN

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید