تریلری جدید از بازی Warhammer 40,000: Darktide منتشر شد

2 آذر 1401 - 11:03

استودیوی فت شارک (Fatshark) تریلری جدید از عنوان تیراندازی اول‌شخص خود یعنی Warhammer 40,000: Darktide منتشر کرده است که به تمامی بخش‌های بازی می‌پردازد.

این تریلر هفت‌دقیقه‌ای جزئیات عنوان مذکور را برای کسانی که ساخته‌های پیشین فت شارک نظیر Vermintide 2 را تا به حال تجربه نکرده‌اند، توضیح می‌دهد. مهم‌ترین بخش‌هایی که به آن‌ها پرداخته می‌شود شامل کلیات بازی، کلاس‌های موجود برای شخصیت‌ها، مکان و زمانی که داستان در آن رخ می‌دهد و حس و حال گیمپلی است.

این تریلر در ادامه قابل مشاهده است:

همانطور که مشاهده کردید، این ویدیو از بخش ساخت شخصیت و شروع مأموریتی 4 نفره گرفته تا مبارزات متنوع بازی را با جزئیات به نمایش می‌گذارد. بازیکنان می‌توانند بسته به نیاز خود از مبارزات تن به تن استفاده کنند یا با اسلحه‌ی دوربرد به جنگ دشمنانشان بروند.

در انتهای تریلر نیز شاهد توضیحاتی در مورد نحوه‌ی پیش‌روی در بازی هستیم. ارتقای سطح شخصیت با به اتمام رساندن مأموریت‌ها و دستیابی به ابزار و سلاح‌هایی که با استفاده از آن‌ها می‌توانید سبک مبارزه‌ی مخصوص خود را داشته باشید، مهم‌ترین عناصر پیش‌روی در بازی هستند. همچنین، بازیکنان می‌توانند با به دست آوردن اعتماد Techpriest، به معبد اُمنیسیا (Shrine of the Omnissiah) دسترسی پیدا کنند و از این طریق، اسلحه و زره خود را شخصی‌سازی نمایند.

بازی Warhammer 40,000: Darktide در تاریخ 30 نوامبر (9 آذر) برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. در آینده نیز شاهد انتشار آن برای ایکس باکس سری ایکس/اس خواهیم بود.

The Beast Masterهادی صفاییامیر حسینHaj Clank

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • بازی زیبایی هست ولی .چرا اسم این وارهمر ۴۰۰۰۰ هست؟….. چرا این اسمو واسه یه فرانچایز انتخاب می کنن .. خیلی عجیب و غریب هستش

  The Beast Masterامیر حسین
  • Dragon گفت:

   درود..
   وارهمر اسم یکی از دنیاهای خیالی جهان وارهمر ۴۰۰۰۰ (Warhammer 40000) هست که چندین سال پیش در قالب یک بازی جنگی مینیاتوری رومیزی به وجود اومد، اما به‌لطف غنا و عمق‌اش دامنه‌ی نفوذ و تاثیرش به‌مراتب از دنیای بازی‌های رومیزی فراتر رفت..
   وارهمر 40000 اسم یه دنیای خیالی معروفه..
   ۴۰۰۰۰ را به‌خاطر دنیاسازی‌اش دنبال می‌کنند و کاری به بازی‌های رومیزی یا ویدئویی اون ندارند.

   دنیای وارهمر ۴۰۰۰۰ در واقع در سال ۴۰۰۰۰ میلادی واقع شده.
   تو این سال بشریت به امپراتوری کهکشانی گسترده‌ای تبدیل شده که نزدیک به یک میلیون سیاره‌ی مسکونی در اختیار داره که هرکدام چند میلیارد جمعیت دارند. اما بزرگ بودن قلمروی بشری به معنای این نیست که اوضاع خوبه. موجودات بیگانه‌ی تهدیدآمیز مثل ارک‌ها، تیرانیدها، نکران‌ها و… از هر طرف بشریت را محاصره کرده‌اند و اگر به‌خاطر نظامی‌گری شدید و ابرسربازهای قدرتمند امپراتوری بشریت نبود، انسانیت در مدتی کوتاه منقرض می‌شد.

   سازندگان وارهمر ۴۰۰۰۰ آینده‌ای را برای بشریت به تصویر کشیده‌اند که در اون جز غوطه‌ور شدن در جنگ و سیاهی هیچ سرنوشت دیگری را نمی‌شه برای بشریت متصور شد. اونها سعی دارند به این سوال پاسخ بدن که اگر انسانیت در این شرایط قرار بگیره، آن هم در حالی‌که فناوری‌های پیشرفته‌ای فراتر از حد تصور ما در اختیار داره، به چه پیش‌فرض‌هایی روی میاره؟ چه خرده‌فرهنگ‌هایی را شکل میده؟ از چه طریق میتونه این جمعیت عظیم را کنترل کنه؟

   این داستان این بازی و بازیهای مشابه هست

   mehdi_cd2006GERALTباستیان
  • Playstation T گفت:

   چون توی هزاره ی چهلم دنیای Warhammer رخ میده. Warhammer معمولی کلا تاریخ و دنیاش فرق میکنه. کلی اتفاقات مهم میوفتن توی این دوره

   باستیان
 • سیستم مبارزش یکم شبیه به doom هست