تصاویری از تنظیمات نسخه PC بازی Returnal لو رفت

7 مهر 1401 - 12:31

ظاهرا ویدیویی از منوی تنظیمات نسخه رایانه شخصی Returnal به بیرون درز کرده است که خبر از انشار احتمالی بازی برای PC می‌دهد.

این فیلم که در ابتدا در انجمن IconEra ارسال شده بود، نشان می‌دهد که بازیکنان چگونه می‌توانند تنظیمات گرافیکی را در پورت رایانه شخصی بازی هاوس‌مارک (Housemarque) تغییر دهند. در حال حاضر شواهد زیادی وجود دارد که نشان می‌دهد این بازی انحصاری پلی استیشن 5 برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد، از جمله اطلاعات پایگاه داده Steam که این خبر را تایید می‌کند.

در اوایل سال جاری، VGC نیز فیلمی ارائه کرد که نشان می‌داد Returnal در حال اجرا روی رایانه شخصی است. سال گذشته، پورت رایانه شخصی Returnal در فایل‌های لو رفته سرویس استریم GeForce Now انویدیا دیده شد. مدت کوتاهی پس از عرضه Returnal در آوریل 2021، هاوس‌مارک توسط سونی خریداری شد.

رئیس پلی استیشن، جیم رایان (Jim Ryan)، در طی یک جلسه تجاری در ماه می گفت که سونی انتظار دارد تا سال 2025 نیمی از بازی‌های سالانه خود را روی رایانه های شخصی و موبایل عرضه کند. طراح ارشد هاوس‌مارک اخیرا گفت که استودیو قصد دارد سیستم‌های روایی بازی‌های آینده خود رو بر اساس Returnal طراحی کند.

77متینDARKSIRENHyakkimaruꪖꪜꫀꪀᧁꫀ尺 ᣗᐡᣕᣕᕝᣗ🅹🄰🆅🄰🅳 6҉ 2҉god of warMarcus FenixfarshadxMahyarMsm🤘Mohsenj74Lonesome guyRezavahid gamerAtomic SoldierParham_ShPARASITE EVE 2Old blacksmith...TUPACmore

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید