توضیحات Ubisoft در مورد تفاوت نسخه های PS4 و Xbox One بازی Watch_Dogs

۵ تیر ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۱

Watch_Dogs یکی از مورد انتظارترین بازی هایی است که برای هر دو نسل فعلی و بعدی عرضه خواهد شد و با توجه به این که مشاهده ی تفاوت های گرافیکی عمده بین Xbox One و PlayStation 4 سخت و سخت تر می شود، این سوال در ذهن بسیاری ایجاد شده که آیا این بازی تفاوت هایی به خصوص در بخش گرافیک در بین نسحه های PS4 و Xbox One خواهد داشت ؟ حال یوبی سافت در این مورد توضیح داده است.

هنگامی که از Dominic Guay سوالی پرسیده شد که بخش هایی از جلوه های بصری این بازی مانند جمعیت بیشتر و دیگر مقیاس ها در نسخه ی PlayStation 4 نسبت به نسخه های نسل فعلی چگونه می باشد وی پاسخ داد :

  در ابتدا این از خود محتویات شروع می شود. Watch_Dogs نه تنها تلاش برای ایجاد یک نوآوری دارد بلکه در بخش های طراحی نیز حرف های زیادی برای گفتن خواهد داشت. ما فکر می کنیم که کنار زدن مرزهای یک بازی از جمله گرافیک برای عنوان ما مهم است و تا به اینجا هم که رسیده ایم فکر نمی کنم که هنوز کافی باشد.

ما بر این باوریم که تلاش های ما برای کنار زدن مرزهای پویایی در دنیای جهان آزاد می باشد و سعی ما این است که همه ی بازیکنان را برای تجربه ی راه های جدید و نوآورانه به بکدیگر متصل کنیم. البته ما برای این کار به طور کامل باید از سخت افزارهای نسل بعدی استفاده کنیم.

این درست است که PS4 و دیگر پلتفرم های نسل بعدی از تکنولوژی مدرن تری استفاده می کنند و همچنین یک محدوده ی خاصی از سخت افزار های PC نیز دارای چنین قابلیت های مشابه ای هستند اما موتور ما یعنی DISRUPT برای تمامی پلتفرم های مختلف طراحی شده است. بنابر این Watch_Dogs از سیستم های نسل فعلی نیز پشتیبانی خواهد کرد و شما می توانید  Watch_Dogs را همان طور که ما می خواهیم در هر پلتفرم به صورت یکسان تجربه کنید.

Guay همچنین راجع به تفاوت های نسخه ی Xbox One بازی Watch_Dogs نسبت به نسخه های  PC و PS4 هم توضیح داده است :

   Xbox One پلتفرم قدرتمندی است و در حال حاضر ما تفاوت عمده و زیادی را بین نسخه های PS4 و the Xbox One این بازی را پیش بینی نمی کنیم. البته بدیهی است که هنوز در حال هماهنگی این بازی برای این کنسول های جدید هستیم و هر کدام از پلتفرم ها برخی از ویژگی های خاص خودشان را دارند. به عنوان مثال ما در حال استفاده از صفحه ی لمسی DualShock 4 برای این بازی هستیم.

Watch_Dogs در تاریخ 19 نوامبر برای پلتفرم های Xbox 360, PS3, PC و Wii U منتشر خواهد شد. نسخه های Xbox One و PS4 این بازی هم در اواخر سال 2013 عرضه می شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید