شخصی ۱۰۰ هزار دلار برای Diablo Immortal هزینه کرده‌ است، اما نمی‌تواند هم‌تیمی پیدا کند

امیرحسین رنجبر
۱۱ مرداد ۱۴۰۱ - 15:48

یک بازیکن Diablo Immortal مقدار زیادی پول نقد برای شخصیت خود هزینه کرده است و به‌نظر می‌رسد با مشکل جدیدی روبه‌رو شده است.

به نظر می‌رسد که آمار و ارقام‌های این فرد تا حدی بالا است که سرور بازی نمی‌تواند بازیکنی هم سطح او پیدا کند. یک استریمر به‌نام jtisallbusiness اکنون در تلاش برای پس گرفتن هزینه های خود از بلیزارد (Blizzard) است. او ادعا می‌کند که نزدیک به ۱۰۰ هزار دلار برای بازی هزینه کرده است. در یک ویدیو پخش شده، این محتواساز حتی اعتراف کرد که در حال تماس با وکلا برای کمک به وضعیت نسبتا منحصر به فرد خود هستند:

من نمی‌توانم کارهایی را که به‌خاطر آن برای این کاراکتر پول خرج کرده‌ام را انجام دهم و هیچ چهارچوب زمانی برای اینکه این مشکل چه زمانی قرار است درست شود، در اختیار ندارم. حتی نمی‌دانم که آیا این مشکل درست می‌شود یا نه، زیرا من تنها بازیکن در سراسر جهان هستم که با آن مواجه شدم.

او اظهار داشت که قبلا سعی کرده‌اند مستقیما از طریق انجمن‌ها و توییتر درباره وضعیتشان با بلیزارد تماس بگیرند. پاسخی که آن‌ها از شرکت دریافت کردند تنها قولی برای رسیدگی به این مشکل بود. با این حال، از آن زمان تاکنون چیزی برای jtisallbusiness تغییر نکرده است.

ماه گذشته مایک یبارا (Mike Ybarra)، رئیس بلیزارد، از ریزتراکنش‌های بحث برانگیز موجود در Diablo Immortal دفاع کرد. در همین زمان، مایک اظهار داشت که اکثر بازیکنان هیچ پولی در بازی خرج نمی‌کنند. او گفت:

فلسفه ما همیشه این بود که با گیم‌پلی عالی پیشتاز باشیم و مطمئن شویم که صدها میلیون نفر می‌توانند کل کمپین را بدون هیچ هزینه‌ای پشت سر بگذارند. من درمورد سیاست جدیدمان برای Diablo احساس بسیار خوبی دارم.

در همین حال، توسعه دهندگان در حال کار روی یک باگ در سیستم XP هستند. ادعا می‌شود بازیکنان میلیون‌ها XP را در بازی از دست داده‌اند.

Moein MM2Skyrim : The Elder Scrolls VREZA_OXDARKSIREN77#ONLY_PS5Playstation Tعلیmeysambfardinf36-Visible 6-tigh manGG.WP.EZ.WINO2کاکاسنگیVenomSnakeXboss Series 5.نیتن دریک پیر...Herfeiymore

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید