بازگشت مک‌کویین در تریلر سریال انیمیشنی Cars on the Road

11 مرداد 1401 - 11:08
سریال انیمیشنی Cars on the Road

سرویس آنلاین دیزنی پلاس تریلری برای سریال انیمیشنی Cars on the Road منتشر کرده که بازگشت مک‌کویین را نشان می‌دهد.

سریال انیمیشنی ماشین‌ها در جاده (Cars on the Road) نسخه‌ای فرعی از مجموعه انیمیشن‌های بسیار محبوب ماشین‌ها (Cars) به شمار می‌رود که قرار است روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس پخش شود. به تازگی تریلری برای این سریال انیمیشنی پخش شده که بازگشت لایتنینگ مک‌کویین و ماتر را نشان می‌دهد. این تریلر را در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

اولین انیمیشن از مجموعه «ماشین‌ها» در سال ۲۰۰۶ میلادی روی پرده سینماها اکران شد و رابطه دوستانه مک‌کویین و ماتر را برای بیننده‌های کوچک و بزرگ به نمایش در آورد. در انیمیشن «ماشین‌ها ۲» در سال ۲۰۱۱ و «ماشین‌ها ۳» در سال ۲۰۱۳ میلادی نیز ماجراجویی‌های بیشتری از این دو نشان داده شد. در سال ۲۰۱۳ میلادی نسخه‌ای فرعی از این فرنچایز تحت عنوان هواپیماها (Planes) نیز ساخته و اکران شد.

در سریال انیمیشنی «ماشین‌ها در جاده» اوون ویلسون (Owen Wilson) همانند گذشته صداپیشه شخصیت مک‌کویین خواهد بود و در کنار او نیز لری د کیبل گای (Larry the Cable Guy) نیز بار دیگر صداپیشگی شخصیت ماتر را در دست خواهد داشت.

این سریال انیمیشنی دارای ۹ قسمت است و داستان آن توسط استیو پرسل (Steve Purcell) نوشته شده و توسط کمپانی پیکسار ساخته شده است. استیو پرسل در کنار بابی پودستا (Bobby Podesta) کارگردان انیمیشن اول «ماشین‌‌ها» و برایان فی (Brian Fee) کارگردان انیمیشن سوم وظیفه کارگردانی این سریال انیمیشنی تازه را برعهده دارند.

در تریلر منتشر شده برای سریال انیمیشنی «ماشین‌ها در جاده» لایتنینگ مک‌کویین و ماتر به یک سفر جاده‌ای می‌روند تا در مراسم عروسی خواهر ماتر شرکت کنند. این تریلر نشان می‌دهد که مک‌کویین و ماتر در این سفر خود ماجراجویی‌های بسیار جذاب و مهیجی را پشت سر خواهند گذاشت.

به نظر می‌رسد که این سریال انیمیشنی تازه نسبت به انیمیشن‌های قبلی دارای درون مایه روشن‌تر و مفرح‌تری است و بیشتر روی دوستی ماتر و مک‌کویین متمرکز شده است. در حال حاضر، دیگر صداپیشه‌هایی که در سریال انیمیشنی «ماشین‌ها در جاده» حضور دارند، مشخص نشده‌اند.

پخش سریال انیمیشنی «ماشین‌ها در جاده» از تاریخ ۸ سپتامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (پنجشنبه ۱۷ شهریور ۱۴۰۱) از سرویس آنلاین دیزنی پلاس شروع می‌شود.

منبع: اسکرین رنت

sauronRebel2292meysambArnaldmohammad reza gamerDr.PyroAlbert

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید