رفع خطای Loading Timeout در بازی Call of Duty Mobile

29 تیر 1401 - 17:44

مشکل Loading Timeout ممکن است تجربه بازی Call of Duty Mobile را با مشکل مواجه کند. در این مقاله راه‌حل مناسب برای رفع این خطا ارائه می‌شود.

بازی Call of Duty Mobile اخیراً به‌روز‌رسانی جدیدی دریافت کرده است که محتویات زیادی از جمله Jackal Fight Jet را به آن اضافه می‌کند. با پیروی از راهنمایی‌های صورت گرفته در این مقاله، شما با خطای Loading Timeout در هنگام اجرای بازی مواجه نخواهید شد. این در حالی است که رو‌به‌رو شدن با خطاهای کدینگ (Coding) در عناوین مختلف اجتناب‌ناپذیر بوده و Call of Duty Mobile نیز از این قاعده مستثنی نیست. با این‌که برخی از مشکلات جزئی و موقتی هستند، خطاهایی هستند که تجربه‌ی بازی را با مشکلاتی عدیده‌ مواجه می‌سازند. خطای Timeout Error، در دسته‌ی دوم قرار می‌گیرد و می‌تواند انجام بسیاری از بازی‌های IOS و Android را دچار اشکال کند.

علت بروز خطای Loading Timeout در Call of Duty Mobile چیست؟

این خطا معمولا به دلیل وجود برخی مشکلات در اینترنت شما روی داده و کسانی که از IP عمومی استفاده می‌نمایند، بیشتر با این مشکل رو‌به‌رو می‌شوند‌. از طرف دیگر، در صورتی که شما به‌روزرسانی‌های جدید بازی را نصب نکنید، احتمال وقوع این خطا افزایش پیدا می‌کند. نکته‌ی جالب اینجاست که برخی بازیکنان گزارش داده‌اند که خطای Loading Timeout فقط زمانی بروز می‌کند که آنان با حساب کاربری قدیمی خود وارد بازی شده‌اند. در این حالت، ورود به بازی با یک حساب کاربری جدید باعث رفع مشکل می‌شود. از آن‌جایی که ساخت اکانتی نو، یک راه‌حل آرمانی نیست، ما راهکاری بهتر را در ادامه ارائه خواهیم‌ نمود.

چگونه خطای Loading Timeout را برطرف کنیم؟

کاربران اندروید می‌توانند با ایجاد این تغییرات در تنظیمات اینترنت خود، مشکل را برطرف کنند:
۱. وارد تنظیمات گوشی خود شوید و Sim and Network Settings را انتخاب کنید.
۲.گزینه‌ی مربوط به نوع شبکه‌ی مورد علاقه‌ی خود را به 2G تغییر داده و مجدداً 4G را انتخاب کنید.
با ایجاد این تغییرات می‌توانید به راحتی وارد بازی شده و بدون‌ مشکل به تجربه‌ی آن بپردازید.

برای کاربران IOS و کسانی که از وای‌فای استفاده می‌کنند، بهترین راهکار برای رفع این مشکل، پاک کردن Cache بازی است. کاربران اندروید به راحتی می‌توانند از طریق Icon بازی، به Cache دسترسی داشته باشند. این در حالیست که برخی از کاربران، باید وارد تنظیمات و سپس فهرست برنامه‌های موجود در تلفن همراه خود شوند. در این فهرست، Call of Duty Mobile را پیدا کرده و سپس اقدام‌ به پاکسازی Cache نمایید.

اگر هیچ‌کدام از این‌ راه‌حل‌ها گره‌گشا نبود، آخرین راهکار نصب یک برنامه‌ی VPN و فعال کردن آن پیش از ورود به بازی است. این موضوع باعث پایدار شدن اینترنت شما در هنگام تجربه بازی می‌شود. شما می‌توانید بعد از عبور از صفحه‌ی Loading، اقدام به خاموش کردن VPN خود نموده و بدون هرگونه مشکل به تجربه‌ی بازی بپردازید. در این حالت، نیازی نیست تا همواره پیش از ورود به بازی VPN خود را فعال کنید؛ با این وجود، ممکن است خطای Loading Timeout بعد از گذشت ۱۵ تا ۲۰ روز مجدداً بروز کند. اگر این اتفاق رخ داد، دوباره VPN خود را فعال نمایید.

لازم به یادآوریست که استفاده از VPN، خطاهای دیگری از قبیل Connection to Server و Nerwork Error را نیز برطرف می‌کند.

armanDARKSIRENParham_ShÑÎŇJĂ ŚPÌĐÊŔmeysamb

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید