بازیگر سابق The Punisher امیدی به احیای آن توسط دیزنی ندارد

7 تیر 1401 - 23:30

توماس جین که در فیلم The Punisher به ایفای نقش پرداخته بود، ادعا کرده که به دلیل ماهیت دیزنی، احیای آن از سوی این کمپانی، دور از انتظار می‌باشد.

توماس جین (Thomas Jane) را می‌توان به عنوان یکی از بازیگران مشهوری قلمداد کرد که در آثار شناخته شده‌ای به ایفای نقش پرداخته است. آثاری همچون The Mist یا سریال زیبایی همچون The Expanse که مورد کم لطفی سازنده‌اش قرار گرفت. با این حال شاید بتوان گفت مهمترین نقش آفرینی او به فیلم The Punisher باز می‌گردد. پروژه‌ای که در زمان غیاب دنیای سینمایی مارول و یا سه‌گانه کریستوفر نولان (Christopher Nolan)، اثری مهیج محسوب می‌شد که با بی‌مهری مواجه شد و آن طور که باید، مورد توجه قرار نگرفت.

او در مصاحبه با مووی‌وب اعلام کرد که:

فیلم ما پیش از شوالیه تاریکی کریستوفر نولان در سال 2004 با فضایی تاریک و منحصر به فرد اکران شد. در آن سال کسی برای چنین اثری آماده نبود ولی نولان در سال 2008 موفق شد تا این ژانر را با اثر متفاوت خود تکان داده و مردم را برای مسائل جدید آماده کند. مردم و منتقدین در سال 2004 ارزش ساخته ما را متوجه نشده و اشتباه کردند.

علی‌رغم این که شخصیت پانیشر از خشونتی بی‌حد و مرزی بهره می‌برد، اما تصویری که توماس جین از آن به مخاطب نشان داد، بسیار تاریک و خشن‌تر از چیزی بود که مخاطبان انتظار داشتند. او گمان می‌کند که کمپانی دیزنی به خاطر ماهیتی که دارد، به هیچ عنوان نمی‌تواند شخصیت پانیشر را آن‌طور که می‌بایست، به تصویر بکشد:

من آینده‌ای برای شخصیت پانیشر در دستان دیزنی نمی‌بینم. حال که مارول توسط دیزنی خریداری شده و حقوق تمامی شخصیت‌ها تنها زیر نظر این کمپانی ساخته و پخش می‌شود، حاضر نخواهند بود تا جنبه واقعی این شخصیت را به تصویر بکشند. امیدوارم که اشتباه کنم و واقعیت طوری دیگر به وقوع بپیوندد؛ اما تا به حال که اسم این شخصیت را در دنیای سینمایی مارول نشنیده‌ایم.

آخرین‌بار، جان برنثال (Jon Bernthal) در سریال اختصاصی the Punisher از سوی سرویس نتفلیکس به ایفاش نقش پرداخت که با استقبال گسترده‌ای از سوی مخاطبین روبرو شد. علی‌رغم این که پخش سریال‌های مارول از سوی این سرویس متوقف شد، یکی از خواسته‌های همیشگی مردم، بازگشت این بازیگر در نقش پانیشر در دنیای سینمایی مارول بوده است؛ مسئله‌ای که هنوز از سوی سران این کمپانی تایید نشده و باید صبر کرد و دید که چه آینده‌ای در انتظار این شخصیت خشن و بی‌پروا خواهد بود.

منبع: مووی‌وب

Lonesome guyDARKSIRENیوهانInvisible bearded userAlbertهادی صفاییmeysambعلی

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید