تریلر بخش دوم فصل ۴ سریال Stranger Things منتشر شد

2 تیر 1401 - 10:02
سریال Stranger Things

سرویس آنلاین نتفلیکس به تازگی تریلری کامل برای بخش دوم فصل ۴ سریال Stranger Things منتشر کرده است.

سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) یکی از برجسته‌ترین سریال‌های سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود که چندین هفته پیش بخش ابتدایی فصل چهارم آن پخش شده بود. بخش اول شامل هفت قسمت بود که توانست توجه بینندگان زیادی را به خود جذب کند. حالا نتفلیکس تریلری برای بخش دوم فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» منتشر کرده که در ادامه می‌توانید مشاهده یا دانلود کنید.

با اینکه بخش اول فصل چهارم شامل هفت قسمت بود اما بخش دوم این فصل سریال تنها دو قسمت دارد که ادامه داستان را به نمایش در خواهد آورد. البته مدت زمان این دو قسمت نسبت به قسمت‌های قبلی بسیار زیادتر است. قسمت هشتم حدود ۸۰ دقیقه و قسمت نهم حدود دو ساعت و نیم زمان خواهند داشت.

بخش دوم فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» احتمالا داستان این فصل از سریال را به پایان خواهند رساند؛ البته برخی از داستان‌ها نیز برای فصل بعدی باقی خواهند ماند و احتمال اینکه در قسمت پایانی فصل چهارم شاهد زمینه‌سازی برای فصل پنجم باشیم،‌ بسیار زیاد است.

سرویس آنلاین نتفلیکس قبلا اعلام کرده بود که سریال «چیزهای عجیب» با فصل پنجم به کار خود پایان خواهد داد. البته آن‌ها اشاره‌ای به توسعه جهان این سریال و ساخت فیلم یا نسخه‌های فرعی بر اساس آن کرده‌اند اما هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده است.

بخش دوم فصل چهارم سریال «چیزهای عجیب» در تاریخ ۱ ژوئیه سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۱۰ تیر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه می‌شود.

منبع: polygon

MRIPAlbertmeysamb

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید