احتمال بازگشت سری Call of Duty به استیم وجود دارد

9 خرداد 1401 - 10:00

تصویر هنری جدیدی از Call of Duty Modern Warfare 2 فاش شده است که نشان می‌دهد این سری ممکن است برای اولین بار در هفت سال گذشته، به پلتفرم ولو (Valve) بازگردد.

این تصویر هنری برای اولین بار توسط کاربری در Reddit به نام Kalinine ارسال شد. تصویر مذکور، شخصیت گوست (Ghost) را در بنری نشان می‌دهد که بازیکنان را به صفحه لیست کامل فرنچایز هدایت می‌کند. این تصویر هم‌اکنون حذف شده است. آخرین بازی Call of Duty که روی استیم منتشر شد، بازی Call of Duty WWII بود که در سال 2017 منتشر گردید. از آن زمان، عناوین جدید Call of Duty در رایانه شخصی، به طور انحصاری به عنوان بخشی از لانچر اکتیویژن (Activision) به‌نام Battle.Net عرضه شده‌اند.

اکتیویژن اخیرا اعلام کرده است که بازی Call of Duty Modern Warfare 2 در تاریخ 6 آبان 1401 (22 اکتبر 2022) منتشر می‌شود. در کنار این اعلامیه، اکتیویژن یک تیزر تریلر منتشر کرد که تصاویر هنری بازی جدید اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و برخی از شخصیت‌های اصلی را نشان می‌دهد. در قسمت اول تریلر آمده است:

گروه Task Force 141 با یک تیم جهانی از کهنه سربازان نمادین، بازگشت عظیم خود را شاهد هستند. این اپراتورها عبارتند از کاپیتان جان پرایس (John Price)، سایمون «گوست» رایلی (Simon Riley)، جان «سوپ» مک تاویش (John Soap McTavish)، کایل «گز» گاریک (Kyle Gaz Garrick) و سرهنگ نیروهای ویژه مکزیکی، الخاندرو وارگاس (Alejandro Vargas).

چندی پیش، یک کلیپ بی‌کیفیت از گیم‌پلی Modern Warfare 2 لو رفت. این کلیپ صحنه‌هایی از نسخه‌‌های ابتدایی بازی را نشان می‌داد. با استناد به شایعات اخیر، کمپین Modern Warfare 2 حول محور جنگ مواد مخدر علیه کارتل‌های کلمبیایی خواهد بود. منابع مختلف گفته‌اند که داستان بخش تک‌ نفره، جدی‌تر از کمپین Modern Warfare 2019 خواهد‌ بود‌، با مبارزات نزدیک‌تر، تصمیم‌گیری‌های دشوارتر و لحظات کلاسیک Call of Duty که طرفداران از بازی انتظار دارند.

DARKSIRENعلیFlochamiklovآگان تارگارین(در حال رقص با اژدهایان)Msadeq361meysambLonesome guyMAmadAn anonymousJin sakaiEMPEROR NIMA SHAMSfarshadxHunTeR007IrNInvisible bearded userMahyarMsmmasoud pc gamerAlbert

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید