ادغام دو شرکت EA و NBC در دست انجام بوده است

31 اردیبهشت 1401 - 10:39

تا ماه گذشته، دو شرکت EA و NBC قصد ادغام با یکدیگر را داشته‌اند. گفت‌وگوهایی میان EA و کمپانی‌های دیزنی، اَپل و آمازون نیز صورت گرفته است.

بر اساس گزارش منتشر شده از سوی وبسایت Puck، آقای برایان رابرتس (Brian Roberts)، رئیس کمپانی مادر NBC یعنی کامکست (Comcast)، با اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیرعامل الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، صحبت‌هایی داشته است مبنی بر این که دو کمپانی NBC و EA با یکدیگر ادغام شوند تا مجموعه‌ای عظیم در زمینۀ سرگرمی شکل بگیرد. این معامله کنترل منافع را به خانوادۀ رابرتس اهدا و ویلسون نیز نقش مدیرعاملی را برای مجموعه‌ای وسیع‌تر ایفا می‌کرد. این مذاکرات به دلیل عدم توافق حول هزینه‌ها و ساختارها، به سرانجامی نرسید.

گزارش منتشر شده از سوی Puck همچنین ادعا می‌کند که ویلسون و EA حول موضوع ادغام و تصاحب با کمپانی‌هایی مانند اَپل، آمازون و دیزنی صحبت‌هایی داشته است، اما اطلاعات دقیقی از جزئیات این مذاکرات در دست نیست.

گیمری عادیDARKSIRENAmir mohsenInvisible bearded userSquatlatexo0ashil0oMengoP.morganDark SoulJin sakaiعلیSoldier (Wolf Edition)(𝘞𝘰𝘭𝘷𝘦𝘳𝘪𝘯𝘦) 𝘓𝘦𝘷𝘪EMPEROR NIMA SHAMSmeysambکاکاسنگیJonah hexdeathwings
برچسب‌ها: ، ، ، ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید