خالق مجموعه‌ی Yakuza استودیوی مستقل خود را احداث خواهد کرد

4 بهمن 1400 - 17:28

توشیهیرو ناگوشی که از وی به عنوان خالق مجموعه‌ی Yakuza یاد می‌شود، خبر از افتتاح استودیوی جدید و مستقل خود با نام Nagoshi Studio داد.

نشان تجاری این استودیو اخیراً برای اولین بار در فهرست اتحادیه‌ی اروپا ظاهر شد و از طریق این مرجع می‌توان ارتباط این استودیو با توسعه‌ی بازی‌های ویدیویی را تایید کرد. سپس، این خبر به صورت رسمی توسط ناگوشی و سایر اعضای استودیوی خود منتشر شد و هم اکنون نیز وب‌سایت رسمی استودیوی ناگوشی در دسترس عموم قرار گرفته است.

این استودیو یک شرکت تابع و کاملاً متعلق به شرکت چینی نت‌ایز گیمز (NetEase Games) است و بر روی توسعه‌‌ی “عناوین AAA عمدتاً کنسولی برای انتشار در سراسر جهان تمرکز خواهد کرد.

در بین اعضای این استودیو، نام‌هایی آشنا از شرکت‌های دیگر از جمله سگا (SEGA) و اسکوئر اینکس (Square Enix) نیز به چشم می‌خورند که پیش‌تر روی پروژه‌هایی از جمله Yakuza و Judgment فعالیت داشته‌اند. ناگوشی در مصاحبه‌ای با مجله‌ی فامیتسو تایید کرد که این استودیو در حال حاضر روی اولین بازی خود کار می‌کند و همچنان عناوینی شبیه به Yakuza و Judgment خواهد ساخت.

وی افزود:

استودیوی ما در ژاپن است و ما نیز ژاپنی هستیم، بنابراین طبیعی است که تمرکز ما روی بازار ژاپن باشد. ما به شدت در تلاش برای یافتن روشی بوده‌ایم که به ما امکان دهد تا چیزی بسازیم که در سراسر جهان مورد استقبال قرار گیرد و در عین حال تمرکز خود را بر روی محتوای ژاپنی حفظ کنیم. با این حال، فکر نمی‌کنم که تا الان به این امر دست نیافته باشم.

SquatlatexDARKSIRENPlaystation TFaridReversepoint
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید