فصل‌های بعدی سریال Vikings: Valhalla در حال توسعه هستند

29 دی 1400 - 18:05
سریال واکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla)

با وجود اینکه هنوز فصل اول سریال Vikings: Valhalla پخش نشده، مدیر اجرایی سریال در حال توسعه فصل‌های بعدی است.

با وجود اینکه هنوز فصل اول سریال وایکینگ‌ها: والهالا (Vikings: Valhalla) پخش نشده اما مدیر اجرایی سریال جب استوارت (Jeb Stuart) در حال برنامه‌ریزی برای فصل‌های بعدی این سریال است.

سریال وایکینگ‌ها: والهالا، نسخه فرعی سریال محبوب و تاریخی وایکینگ‌ها است. این سریال جدید قرار است از سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود. خالق سریال اصلی یعنی مایکل هرست (Michael Hirst) یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال جدید به شمار می‌رود.

اتفاقات سریال وایکینگ‌ها: والهالا حدود صد سال پس از اتفاقات سریال اصلی رخ می‌دهند و داستان وایکینگ‌های کاملا جدیدی را بازگو می‌کند. این سریال همانند سریال اصلی، برخی از مشهورترین چهره‌های تاریخی وایکینگ‌ها را به نمایش در خواهد آورد و بیشتر روی جدال با انگلیس تمرکز خواهد داشت.

مطالب مرتبط:

جب استوارت در جدیدترین مصاحبه‌های خود اظهار داشته که با وجود اینکه هنوز سریال پخش نشده اما در حال برنامه‌ریزی برای فصل‌های دوم و سوم سریال است. او در همین رابطه گفته است:

ما در حال توسعه فصل سوم سریال هستیم. اتفاقات بزرگ و هیجان‌انگیزی در راه هستند. ما کاراکترهای بسیار خوبی داریم و داستان‌های سریال نیز در چندین کشور مختلف رخ می‌دهند. زمانی که من در حال شکل دادن این سریال بودم، سعی داشتم تا از همان ابتدا، یک سریال چندین فصلی را در ذهن داشته باشم.

چرا که دوست دارم تا این کاراکترهای عالی را در یک قوس داستانی بزرگ توسعه بدهم. این کاراکترها، چهره‌های تاریخی و قوس‌های داستانی تاریخی به شمار می‌روند و لازم است تا زمان بیشتری صرف توسعه و پرداختن به آن‌ها شود.

با توجه به محبوبیت سریال وایکینگ‌ها، می‌توان انتظار یک سریال بسیار عالی و قابل قبول دیگری را داشت. اولین فصل از سریال وایکینگ‌ها: والهالا شامل هشت قسمت خواهد بود که در تاریخ 25 فوریه سال 2022 میلادی (جمعه 6 اسفند) روی سرویس نتفلیکس عرضه خواهد شد.

منبع: اسکرین رنت

DARKSIREN
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید