حالت جدید Call of Duty Vanguard در ایکس باکس حذف شد

9 آذر 1400 - 20:46
call of duty vanguard

حالت بازی Champion Hill در عنوان Call of Duty Vanguard، پس از انتشار آپدیت جدیدی به دلیل مشکلات فنی و نرم افزاری در ایکس باکس سری ایکس و اس، غیر فعال شده است.

حذف این حالت بازی توسط استودیوی اسلج‌همر (Sledgehammer) با توجه به مشکلات فنی ایجاد شده در کنسول‌های نسل نهم ایکس باکس صورت گرفته است که پس از انتشار به‌روزرسانی دوشنبه به وجود آمدند. این استودیو طی بیانیه‌ای اعلام کرد:

به دلیل مشکلات فنی مجبور به حذف بخش Champion Hill از ایکس باکس سری ایکس و اس شدیم. کاربران مطمئن باشند که ما در صدد حل کردن این مشکل هستیم.

انتشار عنوان Call of Duty Vanguard پر از اشکالات فنی بوده است؛ از پاک شدن اطلاعات بازی‌بازان گرفته تا مشکلات اجرایی در پلی استیشن 5 و حالا در ایکس باکس. استودیوی اسلج‌همر هفته پیش هم رویداد Secrets of the Pacific را یک ساعت پس از انتشار غیرفعال نمود و دلیلش را مشکلات فنی اعلام کرد.

به دنبال فروش نسبتا کم بازی Call of Duty Vanguard، شرکت اکتیویژن (Activision) بخش چندنفره‌ی این عنوان را به مدت دو هفته رایگان کرد و قیمت آن را به مناسبت جمعه‌ی سیاه پایین آورد. فصل اول Warzone و Call of Duty Vanguard در 17 آذر 1400 (8 دسامبر 2021) منتشر خواهد شد.

DARKSIRENAlirezaMEYSAMB300

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید