برنامه های یون سانگ-هو برای فصل دوم سریال Hellbound

9 آذر 1400 - 06:00

سریال Hellbound در طی ۲۴ ساعت توانست پربازدیدترین اثر نتفلیکس در سطح جهان شود. حالا کارگردان این سریال موفق، یون سانگ-هو (Yeon Sang-ho)، از فصل دوم گفته است.

با این که تنها یک هفته از عرضه این سریال ۶ قسمتی می‌گذرد، اما از حالا هواداران پیرامون فصل دوم سوال می‌پرسند. آقای یون سانگ-هو در مصاحبه‌ای اعلام کرد که تولید فصل دوم همانند فصل اول پیش خواهد رفت. به بیان دیگر در ابتدا، وبتون فصل دوم منتشر خواهد شد و سپس تولید نسخه‌ی سریالی آن آغاز خواهد شد. لازم به ذکر است که زمانی برای شروع فیلمبرداری فصل دوم اعلام نشده است.

حق انتشار فرنچایز Hellbound متعلق به یون سانگ-هو و چوی گیو-سیوک (Choi Gyu-Seok)، کارتونیست این سری، است، در نتیجه اگر نتفلیکس به دنبال ساخت فصل دوم نباشد، امکان دارد این فصل از طریق پلتفرم‌های دیگر عرضه شود، اما با توجه به موفقیت این سریال و رضایت سانگ-هو از نتفلیکس، رخ دادن چنین وضعیتی دور از ذهن خواهد بود.

آقای یون ساگ-هو گفت:

پلتفرم نتفلیکس برای خالقان آثار مختلف، انتخاب عالی‌ای است. هیچگونه محدودیتی برای معرفی ابتدایی در کره نیز وجود ندارد و در نتیجه می‌توانیم، آزادنه برنامه‌ریزی کنیم. همچنین امکان عرضه‌ی یک سریال و دریافت نظرات مختلف از کشورهای متنوع با فرهنگ‌های مختلف، تجربه‌ی خوبی بود.

اولین تجربه‌ی همکاری من با نتفلیکس به خوبی پیش رفت، اما اگر دوباره با نتفلیکس کار کنم، همین مسیر را پیش نخواهم گرفت و کاری جدید انجام می‌دهم.

اسپویل سریال Hellbound

سریال Hellbound داستان یک واقعه‌ی فراطبیعی در سئول، پایتخت کره‌ی جنوبی را بازگو می‌کند که در آن، مردم روی یک تاریخ از پیش تعیین شده به جهنم منتقل می‌شوند. یک گروه مذهبی از هرج و مرج استفاده می‌کنند و گروهی دیگر، به دنبال یافتن حقیقت دلیل رخ دادن این وقایع هستند. قسمت آخر فصل اول به نوعی مسیر فصل دوم را مشخص کرد.

پایان اسپویل سریال Hellbound

تمام ۶ قسمت فصل اول سریال موفق Hellbound از طریق سرویس نتفلیکس قابل تماشا هستند.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید