فیلم‌های دیگری از مرد عنکبوتی با بازی تام هالند در حال توسعه هستند

8 آذر 1400 - 20:06
فیلم Spider-Man: No Way Home

کمپانی مارول قصد دارد تا فیلم‌های بیشتری از مرد عنکبوتی با بازی تام هالند را در دنیای سینمایی خود بسازد.

امی پاسکال (Amy Pascal) تایید کرده که کمپانی مارول و سونی به دنبال آن هستند تا فیلم‌های بیشتری از مرد عنکبوتی بسازند. او تایید کرده که تام هالند (Tom Holland) نقش پیتر پارکر را پس از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست (Spider-Man: No Way Home) نیز بازی خواهد کرد.

تنها سه هفته دیگر تا اکران فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست روی پرده سینماها مانده است و حالا، طرفداران می‌توانند مطمئن باشند که فیلم‌های بیشتری از مرد عنکبوتی در دنیای سینمایی مارول را شاهد خواهند بود. با وجود شایعات گذشته، این فیلم جدید، حضور تام هالند در نقش این ابرقهرمان را پایان نخواهد داد.

به دنبال شکست فیلم مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز 2 (The Amazing Spider-Man 2)، کوین فایگی (Kevin Feige) توانست تا کمپانی سونی را قانع کند تا کاراکتر مرد عنکبوتی را با استودیو مارول شریک شود. همین، همکاری بین این دو کمپانی را آغاز کرد و تام هالند در نقش مرد عنکبوتی در فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی (Captain America: Civil War) حضور پیدا کرد.

از آن زمان، تام هالند در چهار فیلم دیگر نقش مرد عنکبوتی را بازی کرده که دو تا از آنها فیلم انتقام‌جویان و دو تای دیگر، فیلم‌های مستقل مرد عنکبوتی بودند. فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، سومین فیلم مستقل مرد عنکبوتی است که بزرگترین ماجراجویی او را رقم خواهد زد. انتظارات برای این فیلم بسیار زیاد است.

با این حال، تا چندی پیش، اطلاعات زیادی در مورد آینده کاراکتر مرد عنکبوتی پس از فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست، در دست نبوده است. امی پاسکال، تهیه‌کننده این فیلم، در جدیدترین اظهارات خود تایید کرده که آنها در حال برنامه‌ریزی با استودیو مارول برای ساخت فیلم‌های بیشتری از مرد عنکبوتی هستند.

بنابر گفته‌های او، آنها حداقل، در حال توسعه یک سه‌گانه دیگر از مرد عنکبوتی هستند. او در این باره گفته است:

این فیلم، آخرین فیلمی نیست که ما قرار است با استودیو مارول بسازیم. این فیلم، آخرین فیلم مرد عنکبوتی نیست. ما در حال برنامه‌ریزی برای ساخت فیلم بعدی مرد عنکبوتی با تام هالند و کمپانی مارول هستیم. برنامه‌های قبلی ما ساخت یک سه‌گانه بوده و حال، پس از پایان آن، قرار است به سراغ ساخت یک سه‌گانه دیگر برویم. این فیلم، آخرین همکاری و فیلم مشترک ما با کمپانی مارول نخواهد بود.

مطمئنا ادامه همکاری میان کمپانی مارول و سونی برای ساخت فیلم‌های بیشتری از دنیای مرد عنکبوتی، یک برد دو طرفه برای هر دو کمپانی محسوب می‌شود. این فیلم‌ها از لحاظ مالی بسیار موفقیت‌آمیز بودند و مطمئنا، تاثیر به سزایی در شکل‌گیری بهتر دنیای سینمایی مرد عنکبوتی کمپانی سونی خواهد داشت.

منبع: اسکرین رنت

Spider-Mah04BombsamیوحانJavad BarshoeeiAhmad68Sina MorganPcMasterMEYSAMB300P.morganali_pcgamer7732samanStarman

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید