تریلر و تصاویر فصل ششم و پایانی سریال This Is Us

6 آذر 1400 - 11:28
سریال این ما هستیم (This Is Us)

شبکه ان‌بی‌سی، تریلر و تصاویری برای فصل ششم و پایانی سریال This Is Us منتشر کرده است.

فصل ششم و پایانی سریال این ما هستیم (This Is Us)، داستان خانواده پیرسون و اعضای آن را در طی چندین دهه و در خطوط زمانی مختلف بازگو خواهد کرد. این فصل از سریال این ما هستیم، آخرین فصل از این سریال خواهد بود و داستان احساسی خانواده پیرسون را پایان خواهد داد.

اگر سریال این ما هستیم را تماشا کرده باشید، می‌دانید این سریال در مورد اهمیت لحظات کوچک در زندگی است. این سریال در مورد خاطراتی است که گرچه کوچک هستند اما در نهایت، نمایانگر هویت ما و همچنین رابطه‌های ما هستند. سریال این ما هستیم از لحاظ داستانی بسیار عالی و در عین حال، ناراحت‌کننده است.

شبکه ان‌بی‌سی علاوه بر انتشار تریلر رسمی برای فصل پایانی سریال این ما هستیم، چندین تصویر برای آن منتشر کرده است. این تصاویر را در زیر می‌توانید مشاهده کنید.

سریال این ما هستیم با بازی کریسی متز (Chrissy Metz)، مندی مور (Mandy Moore)، کریس گیر (Chris Geere)، استرلینگ کی براون (Sterling K. Brown)، سوزان کلچی واتسون (Susan Kelechi Watson) و جاستین هارتلی (Justin Hartley) است. این سریال توسط دن فوگلمن (Dan Fogelman) ساخته شده است.

سریال این ما هستیم برای اولین بار در سال 2016 میلادی از شبکه ان‌بی‌سی پخش شده بود و تحسین منتقدان را برانگیخت. این سریال در مدت زمان پخش خود، چندین بار نامزد و برنده جایزه‌های مختلف شده است. این سریال باعث شده تا بازیگران آن بیشتر شناخته شوند.

پخش فصل ششم و پایانی سریال این ما هستیم قرار است در تاریخ 4 ژانویه سال 2022 میلادی شروع شود. از این لینک می‌توانید تریلر منتشر شده برای فصل ششم و پایانی این سریال را مشاهده کنید.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید