ایکس باکس بهبود کیفیت فیلم‌برداری و اشتراک‌گذاری را در اولویت قرار داده است

5 آذر 1400 - 16:08
بیوم

یکی از مدیران ایکس باکس اعلام کرده است که بهبود کیفیت ضبط ویدیو و نحوه‌ی اشتراک‌گذاری آن در ایکس‌باکس سری اس/ایکس، در فهرست اولویت‌های این شرکت قرار دارد.

جیسون رونالد (Jason Ronald)، رئیس بخش مدیریت برنامه‌های ایکس‌باکس، این هفته طی پادکست Iron Lords در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا این شرکت قصد دارد روی قابلیت‌های Game DVR (ضبط ویدیو در بازی) کنسول کار کند یا خیر، گفت:

به طور قطع بخش ضبط ویدیو در بازی یکی از زمینه‌هایی است که دوست داشتم امسال بیشتر از آنچه می‌توانستیم در آن پیشرفت کنیم. بنابراین این بخش قطعاً برای ما یک اولویت است.

رونالد در ادامه توضیح داد که در حالی که تیم مربوطه در حال بهبود کیفیت ضبط ویدیو در کنسول‌های ایکس‌باکس بوده است، می‌داند که هنوز کار زیادی برای انجام دادن در این بخش وجود دارد. او افزود:

ما تغییراتی ایجاد کرده‌ایم و برخی بهبودهایی را در کیفیت عکس‌ها انجام داده‌ایم، اما می‌دانیم که هنوز در اینجا کار داریم. بهترین چیزی که می‌توانم توصیه کنم این است که اگر یک ایکس‌باکس اینسایدر نیستید، در این بخش عضو شوید، تا با ارائه‌ی قابلیت‌ها و پیشرفت‌های جدید، بازخورد و میزان رضایت شما از هر تغییر را پیش از کامل شدن آن بفهمیم. در هر صورت همانطور که گفتم، قطعاً این بخش حوزه‌ای است که امیدوارم امسال بتوانیم در آن پیشرفت بیشتری نسبت به قبل داشته باشیم و قطعاً برای سال 2022 نیز در اولویت خواهد بود.

رونالد همچنین در ماه ژانویه در توییتر اعلام کرده بود که او و تیمش در حال کار روی بهبود بخش ضبط ویدیو و اشتراک‌گذاری آن هستند و ادعا کرد که این بخش، یک مشکل برای تیم مربوطه به شمار می‌رود. حال، نظرات جدید او نشان می‌دهند که این پیشرفت‌ها هنوز کامل تلقی نمی‌شوند و به‌روزرسانی‌های بیشتری برای بهبود کیفیت ضبط ویدیو و نحوه‌ی اشتراک‌گذاری در دست توسعه هستند.

CommunistDARKSIRENامینAli Hassan nejadTang HaoMEYSAMB300whitedaybreakbellHossein_Kingردد۲ آشغال ترین بازی pcfarshadxاینسایدر استخونی
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید