شخصیت Batman رابرت پتینسون متضاد بن افلک خواهد بود

5 آذر 1400 - 18:56

خشم بتمن رابرت پتینسون (Robert Pattinson) متفاوت از رفتار خشن شوالیه‌ی تاریکی بن افلک (Ben Affleck) در آثار زک اسنایدر (Zac Snyder) خواهد بود.

کمپانی برادران وارنر به‌تازگی خلاصه‌ی فیلم بتمن را منتشر کرده و مشخص شده که رابرت پتینسون در این فیلم ماجراجویی سخت و ناامیدکننده طی خواهد کرد که در نهایت این قهرمان درمانده متوجه می‌شود اعمال خشنش باعث می‌شوند، تفاوتی با قاتلین سریالی نداشته باشد. رفتار خشن بتمن را در تریلر این فیلم دیدیم که به تعدادی اراذل و اوباش حمله کرد و جمله‌ی معروف “من انتقام هستم” را بیان کرد.

خشم بتمن یکی از المان‌های معروف این شخصیت بوده و روش نمایش این خشم در بسیاری از مواقع باعث ایجاد مشاجره بین هواداران شده است. برای مثال بتمن بن افلک در فیلم بتمن دربرابر سوپرمن: طلوع عدالت (Batman V Superman: Dawn Of Justice) مشکلی با مرگ خلافکاران نداشت و بسیاری از هواداران باور داشتند که این بتمن برخلاف ماهیت کلی این شخصیت محبوب بوده است و امیدوارند که فیلم بعدی به اصول و تاریخچه‌ی شخصیت بتمن وفادار باشد.

هرچند به نظر می‌رسد که دو بتمن پتینسون و افلک بسیار خشن رفتار می‌کنند، اما دلیل خشم آن‌ها متفاوت است. این دو فیلم، دو دوره‌ی زمانی متفاوت از زندگی بتمن را به تصویر کشیدند و در نتیجه روند احساسی که هرکدام طی می‌کنند، متفاوت خواهد بود. بتمن بن افلک ۲۰ سال بود که شروع به قهرمان بودن کرده، اما پتینسون به تازگی مسیر خود را به شوالیه‌ی تاریکی آغاز کرده است. خشم افلک سرچشمه در بدبینی او دارد، اما خشم پتینسون در نتیجه‌ی تغییراتی است که در گاتهام رخ دادند.

خشم بن افلک به علت دهه‌ها تلاش برای بهتر کردن شهر بوجود آمده است. به بیان دیگر خشم او ناشی از بدبینی ساخته شده در طی سالها مبارزه بود. این تاریخچه باعث شده تا او در راه به دست آوردن اهدافش هرکاری، از جمله مرگ چند خلافکار را توجیه شده بداند. از نظر او خلافکاران تصمیم خود را گرفتند و عاقبت آن‌ها نتیجه‌ی انتخاب خود آن‌ها خواهد بود. این خشم با بتمن پتینسون بسیار متفاوت است.

خشم پتینسون ناشی از بی‌تجربگی و درماندگی در ایجاد تغییرات درون شهر گاتهام است. فیلم “بتمن” اوایل دوران شوالیه‌ی سیاه را به تصویر خواهد کشید. بی‌نتیجه بودن تلاش‌های دوساله‌ی این بتمن، باعث شده تا اعمال او خشن و خشن‌تر شوند. او این روش را پیش گرفته تا شهر نجات دهد، غافل از این که ماموریت او و ایجاد تغییرات در این شهر، تمام زندگی او طول خواهد کشید.

این تفاوت باعث می‌شود تا این دو بتمن مخالف یکدیگر باشند. مهم‌تر از آن، روش به تصویر کشیدن اعمال خشن بتمن نیز در این فیلم و فیلم بتمن دربرابر سوپرمن متفاوت خواهد بود. در فیلم اسنایدر توجه‌ای به روش مبارزه‌ی او نشد و تنها نتیجه‌ی مبارزات او و خلافکاران را می‌دیدیم، اما در این فیلم جدید، خشونت بتمن موضوع اصلی فیلم خواهد بود. هواداران شاهد تغییر شوالیه‌ی تاریکی از یک قهرمان خشن به نجات‌دهنده‌ی گاتهام خواهند بود.

فیلم مورد انتظار The Batman در تاریخ ۱۳ اسفند سال جاری (۴ مارس ۲۰۲۲) اکران خواهد شد.

متأثر گشتهSpider-Mah04آرینvafadarیوحانMEYSAMB300P.morganBlack Knight

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • SaGaJje گفت:

  خیلی هم عالی به شدت به این اثر امید دارم مت ریوز یکی از وسواسی ترین کارگردان هایی هست که دیدم وسواسش در انتخاب تیم بازیگری هم مشخصه تقابل بین بتمن و ریدلر با بازی دوتا از با استعداد ترین بازیگر ها ، پول دونو از مستعد ترین بازیگر های جوانی هست که دیدم ، در رابطه با پتینسن هم حیف که کارنامه قوی ش مشمول عناوین مستقل قدرت مند زیر بلک باستر تینیجری توآیلایت مدفون شده برای دیدن قدرت بازیگری این پسر دیدن این فیلم هارو بهتون پیشنهاد میدم
  The Light House / Good Time / High Life / The Devil All The Time/ King/The Lost City of Z

  Spider-Mah04آرینAmir(PC & PS4)یوحانP.morgan
 • بتمن قهرمان خوب ❤️❤️😍😍😍

  Spider-Mah04آرینیوحان
 • جفتشون از نتیجه نگرفتن خشمگین هستن،
  منتها بتمن افلک علاوه بر نتیجه نگرفتن، عزیزانی رو هم از دست داده⁦:,-)⁩

  Spider-Mah04P.morganآرینیوحان
 • vafadar گفت:

  بتمن پتینسون بتمنی خاصی در میاد حتی با حضور مایکل کیتون به دنیای dc مت ریوز مثل سیاره ی میمون ها بتمن پر خاطرهی میسازه نولان حس و حالش نسبت به بتمن متفاوت بود شخصیت پردازی بتمن پتینسون به کمیک ها خیلی وفاداره

  Spider-Mah04یوحانP.morganآرین