نتفلیکس فیلمی را براساس سریال The Last Kingdom می‌سازد

3 آبان 1400 - 11:03
Seven Kings Must Die

کمپانی نتفلیکس قرار است فیلمی را براساس سریال بسیار محبوب خود با نام «آخرین پادشاهی» تولید کند.

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط وب‌سایت ددلاین، این پروژه فیلمی با عنوان Seven Kings Must Die نام خواهد داشت.

طرفداران سریال بسیار محبوب The Last Kingdom در حال حاضر، منتظر پخش فصل پنجم و پایانی این سریال در شبکه اینترنتی نتفلیکس هستند و اکنون با منتشر شدن این خبر، قطعاً هیجان آن‌ها برای تماشای فصل پایانی این سریال نیز، بالاتر خواهد رفت.

از قرار معلوم، داستان فیلم Seven Kings Must Die قرار است در ادامه‌ی اتفاقات رخ داده در فصل پایانی سریال The Last Kingdom تعریف شود.

طبق گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت ددلاین، خبر ساخت این پروژه را یکی از بازیگران اصلی حاضر در سریال The Last Kingdom با نام الکساندر دریمون (Alexander Dreymon)، اعلام کرده است. او این خبر را در طی مراسم کامیک‌کان شهر لندن با نام MCM که به‌تازگی برگزار شده، به گوش طرفداران این سریال رسانده است.

این بازیگر علاوه بر نقش‌آفرینی در نقش کاراکتر اصلی این سریال با نام اوترد، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این سریال نیز می‌باشد.

از قرار معلوم فیلم Seven Kings Must Die دارای مدت زمان پخش دو ساعته خواهد بود و کمپانی Carnival Films قرار است یکی از تولیدکنندگان این پروژه باشد. علاوه بر این، کمپانی نتفلیکس برنامه‌ریزی کرده که روند فیلم‌برداری این فیلم را در سال بعد و در شهر بوداپست به صورت رسمی آغاز کند.

الکساندر دریمون به‌تازگی در رابطه با این سریال و فیلمی که قرار است براساس آن ساخته شود، گفته است:

گفتن داستان (کاراکتر) اوترد در طی پنج فصل (در این سریال)، افتخار بزرگی (برای من) بوده است. من قدردان (حمایت‌های) طرفداران این سریال هستم. با توجه به وفادار بودن آن‌ها به سریال The Last Kingdom و حمایت‌هایشان از این سریال، فرصت تازه‌ای برای تیم ساخت این سریال (جهت تولید فیلمی براساس آن) فراهم شده است.

سریال محبوب The Last Kingdom، براساس رمان تاریخی نوشته شده توسط نویسنده‌ای با نام برنارد کورنول (Bernard Cornwell) ساخته شده است. این رمان، Saxon Stories نام دارد.

فصل اول این سریال در سال ۲۰۱۵ و در شبکه‌ي تلویزیونی BBC منتشر شده و سپس کمپانی نتفلیکس پس از پخش فصل دوم آن، حقوق مربوط به این سریال را به صورت کامل از شبکه BBC خریداری کرده و با تولید فصل سوم و چهارم آن، این سریال را به شبکه‌ی اینترنتی خود منتقل کرده است.

داستان این سریال در بره‌ی زمانی در سال ۸۶۶ میلادی روایت می‌شود. این سریال داستان ورود ارتش Great Heathen (ارتش بزرگ وایکینگ‌ها) به کشور بریتانیا و مقاومت پادشاهی وسکس در مقال حملات متعدد وایکنیگ‌ها، در جنوب این کشور را روایت می‌کند.

همان‌طور که گفته شد، وظیفه‌ی تولید فیلم Seven Kings Must Die را استودیو‌ی متعلق به کمپانی‌ NBCUniversal International با نام Carnival Films بر عهده خواهد داشت.

به غیر از الکساندر دریمون، از دیگر تهیه‌کنندگان اجرایی حاضر در این پروژه می‌توان به مارتا هیلیر (Martha Hillier) اشاره کرد. مارتا هیلیر علاوه بر، بر عهده داشتن وظیفه‌ی تهیه‌کنندگی اجرایی این پروژه، فیلم‌نامه‌ی آن را نیز خودش به تنهایی به قلم درخواهد آورد.

وظیفه‌ی هدایت این فیلم را نیز، کارگردانی با نام اد بازالژت (Ed Bazalgette) بر عهده خواهد داشت.

تولید‌کنندگان این پروژه را نیز گرت نیم (Gareth Neame)، مت چاپلین (Mat Chaplin) و نیگل مارچنت (Nigel Marchant) تشکیل خواهند داد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • علی گفت:

    لذت می بردم از سریال ولی این سیاست که یهو کل فصل رو منتشر کنن فصل بعدش رو بعد یکسال یهو باز همینطوری منتشر کنن باعث شد ولش کنم //یادش بخیر قدیما می نشستیم هرجمعه با عشق منتظر یه قسمت یانگوم یا مختار میموندیم کلی هم کیف می کردیم :))