جان سینا قرار است در فیلم اکشن کمدی Freelance بازی کند

1 آبان 1400 - 14:56
جان سینا

جان سینا در حال مذاکره برای نقش‌آفرینی در فیلم اکشن کمدی Freelance است.

فیلم اکشن و کمدی آزادکار (Freelance) به کارگردانی پیر مورل (Pierre Morel) است. پیر مورل سابقه کارگردانی فیلم ربوده‌شده (Taken) را در کارنامه خود دارد. بنابر گزارش‌ها، بودجه ساخت این فیلم حدود 40 میلیون دلار خواهد بود. جان سینا (John Cena) قرار است نقش اصلی این فیلم را به تصویر بکشد.

فیلم آزادکار، یک مامور نیروهای ویژه را با بازی جان سینا دنبال خواهد کرد که از ارتش بازنشسته می‌شود و تصمیم می‌گیرد تا خانواده تشکیل بدهد. او پس از اینکه به زندگی حومه شهری عادت کرده است، تصمیم می‌گیرد تا از بازنشستگی بیرون بیاید و به عنوان مامور حفاظت یک روزنامه‌نگار فعالیت کند. این روزنامه‌نگار قرار است با دیکتاتوری مصاحبه کند و این مامور قرار است از او محافظت نماید.

در طی این مصاحبه، یک کودتای نظامی رخ می‌دهد و این افسر نظامی به همراه روزنامه‌نگار و دیکتاتور به درون جنگل می‌گریزند. آنها در آنجا باید از وضعیت اسفناک خود جان سالم به در ببرند. بازی جان سینا در این فیلم و موضوع کلی آن، تنها موارد هستند که از این فیلم در دسترس قرار دارد.

فیلمبرداری فیلم آزادکار قرار است در اوایل سال 2022 میلادی در کشور کلمبیا شروع شود. جیکوب لنتز (Jacob Lentz) که به عنوان نویسنده در برنامه Jimmy Kimmel Live فعالیت داشته است، قرار است فیلم‌نامه فیلم آزادکار را قلم بزند. این فیلم، اولین فیلم سینمایی به نویسندگی وی است.

جان سینا در طی سال‌های گذشته بسیار مشغول بوده است. او در نهمین فیلم مجموعه فیلم‌های سریع و خشن (Fast & Furious) حضور پیدا کرده است. علاوه بر این، نقش پیس میکر را در فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) و همچنین سریال پیس میکر (Peacemaker) محصول سرویس آنلاین اچ‌بی‌او مکس بازی کرده است.

جان سینا اخیرا نیز از سبک بازی‌های اکشن محور خود بیرون آمده است و در فیلم کمدی تعطیلات دوستانه (Vacation Friends) ایفای نقش کرده است. جان سینا توانسته تا قدرت بازیگری خودش در ژانر اکشن و همچنین کمدی را در طی سال‌های اخیر به رخ بکشد و به نظر می‌رسد که فیلم آزادکار، اثری بسیار مناسب برای او باشد. هنوز تاریخ اکرانی برای فیلم آزادکار مشخص نشده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید