رایان گاسلینگ به فیلم Barbie با بازی مارگو رابی پیوست

1 آبان 1400 - 13:20
رایان گاسلینگ

رایان گاسلینگ قرار است نقش مقابل مارگو رابی را در فیلم Barbie به تصویر بکشد.

سرانجام پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، مشخص شد که رایان گاسلینگ (Ryan Gosling) قرار است نقش مقابل مارگو رابی (Margot Robbie) را در فیلم باربی (Barbie) به تصویر بکشد. بنابر گزارش‌ها، رایان گاسلینگ در حال مذاکره برای ایفای نقش کن در فیلم باربی است.

کارگردانی این فیلم اقتباسی را گرتا گرویگ (Greta Gerwig) در دست دارد. ظاهرا عوامل سازنده فیلم برای به خدمت گرفتن رایان گاسلینگ بسیار تلاش کردند. بنابر گزارش‌ها، رایان گاسلینگ، اولین و تنها انتخاب کمپانی برادران وارنر برای نقش کن در این فیلم بوده است. اما در ابتدا، رایان گاسلینگ این نقش را رد کرده است.

حال، به نظر می‌رسد که اوضاع به نفع کمپانی برادران وارنر تغییر کرده است و رایان گاسلینگ قرار است قراردادی برای ایفای نقش کن در فیلم باربی به امضا برساند. از آنجا که تقریبا بازیگران فیلم باربی مشخص شدند، این احتمال می‌رود که فیلمبرداری آن نیز به زودی آغاز گردد.

ساخت این پروژه به سال 2009 میلادی باز می‌گردد. با این حال، اولین تلاش‌ها برای ساخت آن در سال 2014 توسط کمپانی سونی و با به خدمت گرفتن دیابلو کودی (Diablo Cody) برای نوشتن فیلم‌نامه آن صورت گرفته است. در سال 2016، امی شومر (Amy Schumer) برای ایفای نقش اصلی فیلم باربی انتخاب شد. فیلم‌نامه فیلم نیز توسط هیلاری وینستون (Hilary Winston) نوشته شده بود.

با این حال، پروژه همچنان در دوزخ توسعه باقی مانده بود تا اینکه کمپانی برادران وارنر و مارگو رابی در سال 2018 توسعه آن را در دست گرفتند. فیلم‌نامه نهایی فیلم باربی را گرتا گرویگ به همراه نوح بامباک (Noah Baumbach) قلم زده است. با سرعت گرفتن توسعه فیلم، انتظار می‌رود که فیلمبرداری فیلم باربی از اوایل سال 2022 میلادی شروع شود. در حال حاضر، تاریخ اکرانی برای این فیلم مشخص نشده است.

انتخاب رایان گاسلینگ برای ایفای نقش کن در این فیلم ثابت می‌کند که این فیلم، به شیوه خوبی، غیر قابل پیش‌بینی است. انتخاب گاسلینگ و همچنین به خدمت گرفتن گرتا گرویگ و نوح بامباک برای ساخت فیلم باربی، انتخاب‌های شگفت‌انگیز و جالب توجهی است که مطمئنا باعث خواهد شد تا فیلم باربی، فیلمی سرگرم‌کننده و تامل‌برانگیز باشد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید