تریلر فیلم Dangerous با بازی مل گیبسون

30 مهر 1400 - 10:34
فیلم خطرناک (Dangerous)

کمپانی لاینزگیت تریلری را برای فیلم Dangerous با بازی مل گیبسون منتشر کرده است.

فیلم خطرناک (Dangerous)، فیلمی اکشن با بازی مل گیبسون (Mel Gibson)، اسکات ایستوود (Scott Eastwood) و تایریس گیبسون (Tyrese Gibson) است. این تریلر نیم نگاهی از خیانت‌ها، فتنه‌ها و انفجارهای در درون این فیلم را ارائه می‌کند.

در فیلم خطرناک، مل گیبسون نقش یک روانشناس را به تصویر می‌کشد. او روانشناس یک مجرم سابق به نام دیلن فارستر با بازی اسکات ایستوود است. دیلن فارستر به دنبال آن است تا در خارج از زندان، زندگی جدیدی را برای خودش شکل دهد. با این حال، پس از اینکه برادر دیلن به طور مرموزی از دنیا می‌رود، او آزادی خود را به خطر می‌اندازد و برای پیدا کردن جواب‌های مرگ برادرش راهی می‌شود. دیلن در طی مسیر خود برای پیدا کردن جواب، باید از دست سازمان اف بی آی و ماموران آن بگریزد. علاوه بر این، افراد دیگری همانند او سعی در پیدا کردن رازهای مخفی پشت مرگ برادرش دارند.

دیگر بازیگران فیلم خطرناک شامل فامکه یانسن (Famke Janssen) در نقش مامور اف بی آی و کوین دورند (Kevin Durand) در نقش رهبر گروهی از مزدوران است که به دنبال آن است تا رازهایی که توسط برادر دیلن مخفی شدند را پیدا کند. دیلن باید از ذهن مجرمانه خود کمک بگیرد تا بتواند از این وضعیت خطرناک زنده خارج شود.

فیلم خطرناک به کارگردانی دیوید هکل (David Hackl) است. فیلم‌نامه فیلم را کریستوفر بورلی (Christopher Borrelli) قلم زده است. دیوید هکل قبلا فیلم اره 5 (Saw V) را کارگردانی کرده است. فیلم خطرناک قرار است در تاریخ 5 نوامبر سال 2021 میلادی بر روی پرده سینماها به اکران در بیاید. خلاصه داستان رسمی فیلم خطرناک بدین شرح است:

یک مجرم سابق و روان‌پریش به نام دیلن فارستر به دنبال آن است تا آزادی مشروط خود را به آرامی سپری کند. او در طی این مسیر، از داروهای ضد افسردگی و روانپزشک خود کمک می‌گیرد. اما پس از اینکه برادرش به طرز مشکوکی از دنیا می‌رود، دیلن آزادی مشروط خود را می‌شکند و سعی دارد تا حقیقت را پیدا کند. یک مامور اف بی آی نیز سعی در پیدا کردن او دارد. گروهی از مزدوران به شدت مسلح نیز چیزی را می‌خواهند که برادر دیلن مخفی کرده است. حال، دیلن باید به مهارت‌های تاکتیکی خود اتکا کند تا از این وضعیت زنده خارج شود.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید