از حالت Hazard Zone بازی Battlefield 2042 رونمایی شد

22 مهر 1400 - 19:40

از سومین حالت بازی Battlefield 2042 (بتلفیلد 2042) یعنی Hazard Zone رونمایی شد، شما در این حالت باید در قالب تیم‌های مختلف به رقابت با یکدیگر می‌پردازید.

استویدیوی Dice از ابتدا تاکید داشت که حالت Hazard Zone به سبک و سیاق Battle Royal شباهتی ندارد و یک ایده‌ی جدید است. در این حالت 32 نفر در قالب هشت تیم چهار نفره قرار می‌گیرند، برنده‌ی حالت Hazard Zone آخرین تیم باقی مانده نیست و شما می‌توانید پیش از این که مچ به پایان برسد برنده‌ی میدان باشید.

در رقابت Hazard Zone شما موظف به پیدا کردن درایو‌های حاوی داده‌ها و اطلاعات باارزش از ماهواره‌های سقوط کرده هستید. این ماهواره‌های سقوط کرده در تمام میدان نبرد پخش شده‌اند و همزمان با شما تیم‌های دیگر نیز به دنبال دست یابی به این درایو‌ها هستند. هنگامی که یک تیم بتواند به تمامی اطلاعات دست پیدا کند باید به سمت محل خروج رفته و تلاش کند زنده بماند.

اما این تمامی ماجرا نیست، در حالت Hazard Zone دو مکان برای خروج وجود دارد و تنها دو تیم می‌توانند خارج شوند. تیم‌ها می‌توانند برای دست یابی به اطلاعات و خروج به عنوان اولین تیم رقابت کنند یا می‌توانند از زمان بیشتری استفاده کرده و به عنوان دومین تیم خارج شوند.

تریلر منتشر شده را در ادامه مشاهده می‌کنید:

تیم‌ها در ابتدای هر مچ زمانی برای خرید تجهیزات و سلاح‌های مختلف خواهند داشت یکی از این تجهیزات مکان ماهواره‌های سقوط کرده را نشان می‌دهد و دیگری به شما اجازه می‌دهد هم تیمی خود را احیا کنید. پلیر‌ها می‌توانند با پول بدست آمده از رقابت‌های قبلی به خرید تجهیزات خود بپردازند. اطلاعاتی که در مچ‌های قبلی دانلود کرده‌اید می‌توانند به عنوان واحد پولی Dark Market استفاده شوند. شما می‌توانید از ارتقاهای دیگری مثل سریعتر شدن روند احیا، حمل کردن بیش از یک درایو و برخورداری از اطلاعات اضافه استفاده کنید، اما توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این ارتقا‌ها و کشته شدن میزان پولی که دریافت می‌کنید نصف خواهد شد.

علاوه بر ماهواره‌هایی که در میدان نبرد حضور دارند قطعات بیشتری نیز سقوط خواهند کرد. محل‌های خروج به صورت تصادفی انتخاب می‌شوند و اگر یکی از اعضای تیم موفق به خروج از محل شود تمامی اعضا برنده خواهند بود. قابل ذکر است که سیستم Specialist بازی Battlefield 2042 در این حالت نیز حضور خواهند داشت.

بازی Battlefield 2042 در تاریخ 28 آبان (19 نوامبر) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، پلی‌استیشن 4، ایکس باکس سری اکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در ادامه مشاهده کنید.

farzaadهادی صفاییMatin_khAmirhossein80meysambAli Hassan nejadmohammad reza gamerDk-_-ManWild RageAHM.GamerLittle∞GodGood lookP.morganSOAD2282Ryan Bones
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ryan Bones گفت:

  بهترین شوتر سال به همراه Halo Infinite👍🏻

  • Amirhossein80 گفت:

   هرچی شما بگی
   فقط ف یشار نخور

   • داداش من به حرفش کاری ندارم و هرکس سلیقه ای داره اما فشار؟😐😂 چه ربطی داره؟ از کالاف فشار بخوره؟🤣 خدایی همه توهم زدن دیگه

    • Amirhossein80 گفت:

     بعله اتفاقا شدید داره از کالاف فشار میخوره (چون ایکس باکس فنه یه جوری هم فشار میخوره انگار کالاف انحصاری سونیه😂)
     نمیدونم کامنتاشو زیر پستای کالاف و بتل دیدی یا نه
     فقط کالافو هیت میکرد
     الانم ک اوضاع بتل زیاد جالب نیست و یه بخشیشم ک از مدرن ۲۰۱۹ اسکی رفته میاد شعر میگه
     ایشون ی فرد متعصبه ک هرچیزی بزارشون جلوش رو میگه بهتریه
     در مقابل اون بازی رو ک هیت میکنه واسش مهم نیست واقعا خوب باشه یا بد فقط هیت میکنه
     در اخر هم خداروشکر همه توهم زدن شما سالمی

     • من به حرف های قبلی ایشون تا حدودی کاری ندارم چون خیلی شده کسایی که فقط ترول می کردن، کامنت های جالبی دادن و کسایی که سابقه ترول نداشتن یهو یک کامنت عجیب و غیر منتطقی دادن.
      ایشون هم توی کامنتش اغراق دیده میشه ولی بازم میشه اونو پای سلیقش گذاشت.
      اینکه بنظر بتلفیلد وضعیت خوبی نداره در حال حاضر آینده خوبی براش پیش بینی نمیشه هم درسته و باید ببینیم قراره چه بلای سر این بازی بیاد اما بین همه اینا کامنت شما که میاد نظرشو به جنگ کنسولی و فشار خوردن ربط میده جالبه اونم برای کالاف دیوتی که یجورایی تبدیل به اساسینز کرید اکتیویژن شده. کالاف بازیه خوبیه ولی درحال حاضر در حد سرگرم کننده بودن می مونه و چیز خاصی نداره که بگیم سر محتوای انحصاریش یه عده باید فشار بخورن. (نمی گم که اون محتوا کار درستیه)

 • Good look گفت:

  حالت سینمای عالیه اما در عمل هرکی برای خودش میجنگه،این سبکها برای کسانی خوبه که چندتا دوستن هم کار بلد نه بری داخل واسه خودت بجنگی زرت زرت بزننت،واسه من یکی بازی افلاین داستان محور خوبه با خیال راحت تنها میری میجنگی اونم با هوش مصنوعی بدون تقلب،چیه سبک کواپ خر تو خر👎👎👎👎

 • MOHER گفت:

  با استیم کارت آرژانتین هم حساب کنین یک خورده ای قیمتش میشه که خیلی زیاده :((((