شایعه: سازنده The Sims در حال کار روی یک بازی جدید است

2 مهر 1400 - 16:08

بر اساس شایعاتی، استودیوی ماکسیس (Maxis) که خالق سری The Sims بوده، مسئول توسعه‌ی یک بازی شبیه‌سازی جدید شده است. این بازی جدید Lost Astral نام دارد.

با توجه به فهرست نیازمندی‌های شغلی منتشر شده در سال گذشته از سوی این استودیو و هم‌چنین فاش شدن داده‌های GeForce Now، به نظر می‌رسد که استودیوی ماکسیس در حال کار بر روی پروژه‌ی جدیدی است. خالق The Sims باز هم وارد سبک شبیه‌سازی شده و این بار به نظر می‌رسد که قرار است شاهد تم ماورای زمینی باشیم. این بازی جدید ظاهرا Lost Astral نام دارد.

در حال حاضر ماکسیس شامل سه استودیو در کالیفرنیا، تگزاس و اروپا می‌شود. هر سه استودیو مشغول توسعه‌ی محتوای جدید برای The Sims 4 هستند. The Sims بدون شک بزرگ‌ترین فرنچایز این استودیوی است. با این حال در ژانویه‌ی 2020 بود که این استودیو برای شعبه‌ی آن زمان تازه تاسیس خود یعنی شعبه‌ی تگزاس یک فهرست نیازمندی‌های شغلی را منتشر کرد. این فهرست برای کار بر روی یک بازی جدید بود. در نهایت فاش شدن داده‌های GeForce Now در روزهای گذشته، باعث شده تا برخی فکر کنند که این بازی جدید همان Lost Astral است. هر چند باید توجه کرد که انویدیا صحت داشتن نام‌های موجود در این داده‌ها را رد کرد.

پیش از این هم گزارشی توسط Sims Community منتشر شده بود که بازی جدید ماکسیس را یک شبیه‌سازی می‌خواند. ظاهرا این بازی قرار است برای کنسول‌ها و کامپیوتر منتشر شود. طبق ادعاهای این گزارش، ماکسیس در حال حاضر مشغول توسعه و آزمایش بازی در موتور Unreal Engine 4 بوده و قرار است در آن شاهد منوهای سه-بعدی باشیم. احتمالا منظور از این حرف، حضور منوهایی شبیه به منوهای Elite Dangerous در بازی است. در نهایت این گزارش گفته که قرار است در بازی شاهد توانایی‌های ماورایی و حالت کوآپ هم باشیم.

از زمان انتشار در سال 2014، بازی The Sims 4 توانسته به بیش از 20 میلیون بازی‌باز منحصر به فرد دست یابد. از آن زمان تا کنون شاهد اضافه شدن محتوای اضافه‌ی بسیاری به بازی بوده‌ایم.

Moein MM2Mehran.BaAli Hassan nejad
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید