بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy گلد شد

۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۴
Marvel’s Guardians of the Galaxy

حساب رسمی توییتر Marvel’s Guardians of the Galaxy به تازگی تایید کرده که این بازی ابرقهرمانی مورد انتظار گلد شده است. به عبارت دیگر، جدیدترین اثر ایداس مونتریال (Eidos Montreal) و اسکوئر انیکس (Square Enix) حالا برای انتشار در ماه اکتبر آماده است.

شما می‌توانید توییت منتشر شده توسط حساب توییتر Marvel’s Guardians of the Galaxy را در ادامه مشاهده کنید:

ما با هیجان باید اعلام کنیم که Marvel’s Guardians of the Galaxy گلد شده است! ۲۶ اکتبر، ما در راه هستیم.

پس از عملکرد ضعیف بازی Marvel’s Avengers، حالا طرفداران امیدوار هستند تا Marvel’s Guardians of The Galaxy بتواند یک بازی کامل و تجربه‌ای لذت‌بخش را به آن‌ها ارائه دهد. در عنوان Marvel’s Guardians of The Galaxy، بازی‌بازان کنترل شخصیت Starlord را در اختیار خواهند گرفت. البته با توجه به تمرکز بالای بازی روی کار تیمی، شما می‌توانید دستور‌های مختلفی را اعضای دیگر تیم دهید.

از آن جایی که Guardians Of The Galaxy یک عنوان داستان محور بوده، مبارزه با دشمنان تنها بخشی از تجربه‌ی بازی است که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد قابلیت‌های جذاب خود را امتحان کنند و از آن لذت ببرند. پس از پایان نبرد، تمرکز دوباره بر روی روایت داستان قرار می‌گیرد. این طور که به نظر می‌رسد، توسعه‌دهندگان زمان زیادی را صرف طراحی داستان و شخصیت پردازی کرده‌اند. همچنین باید اشاره کنیم که تصمیمات بازی‌بازان نیز دارای عواقب تاثیر گذاری خواهند بود.

بازی Guardians Of The Galaxy در تاریخ ۴ آبان ۱۴۰۰ (۲۶ اکتبر ۲۰۲۱) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری ایکس و اس، پلی‌استیشن ۵، نینتندو سوییچ (نسخه‌ی ابری) و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط سایت

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید