نسخه‌ی قابل بازی Elden Ring روی سرور‌های استیم دیده شد

23 شهریور 1400 - 18:34

پستی در ردیت بازی Elden Ring افشا کرد که نسخه‌ای قابل اجرا از این بازی روی سرور‌های استیم موجود است. با این حساب، به نظر نمی‌رسد که شاهد تاخیر در انتشار باشیم.

با توجه با اطلاعات سامانه SteamDB، مشخص شد که دو نسخه از بازی Elden Ring موجود است، یکی برای کشور ژاپن بوده و دیگری برای باقی کشور‌ها است. سامانه SteamDB معمولاً برای اطلاع از بسته‌های الحاقی یا پورت‌های جدید، توسط بازی‌بازان استفاده می‌شود.

اطلاعات بسیار کمی از این بازی منتشر شده و بر خلاف انتظارات، در رویداد پلی‌استیشن هفته قبل نیز چیزی از این بازی پخش نشد. آخرین باری که ما نمایشی از این بازی دیدیم، مراسم Summer of Gaming بود.

هرچند که با اطمینان نمی‌توان وجود نسخه‌ی آماده بازی را نشانه‌ی پایان مراحل ساخت دانست، ولی می‌توان آن را به عنوان نمادی از این که مراحل ساخت به خوبی پیش می‌روند دید. بازی Elden Ring یکی از جاه‌طلبانه‌ترین پروژه‌های فرام سافتور (From Software) است.

یکی از ویژگی‌های مهم این بازی، جهان‌باز بودن آن است، به این صورت که پس از مبازره با باس‌های مختلف، می‌توانید در محیط آزاد میان هر منطقه به گشت و گذار بپردازید و سیاچال‌های کوچک را با دوستانتان کاوش کنید. دشمنان سرگردان هم خطری هستند که بازی‌بازان را در این جهان بزرگ تهدید می‌کنند.

بازی Elden Ring در تاریخ ۱ بهمن ۱۴۰۰ ( ۲۱ ژانویه ۲۰۲۲) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۵،‌ ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر می‌شود.

Moein MM2Hassan.Magent33P.morganMatin_khmatrix4221489یوحانHusseiniMahyarMsmFan of God of War
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید