الکترونیک آرتس: انتشار یک بازی جدید Battlefield هر ۲ سال یکبار احتمالاً منطقی است

14 مرداد 1400 - 10:22
Battlefield

اندرو ویلسون (Andrew Wilson)، مدیر عامل شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، طی آخرین مصاحبه‌ی خود اعلام کرد که عرضه‌ی یک بازی جدید از سری Battlefield هر دو سال یکبار، منطقی به نظر می‌رسد.

همان‌طور که می‌دانید، Battlefield 2042 قرار است مهر (اکتبر) امسال، تقریباً سه سال پس از عرضه‌ی آخرین نسخه از این سری یعنی بازی Battlefield V در نوامبر ۲۰۱۸، منتشر شود. تا قبل از آن، عرضه‌ی عناوین Battlefield مکررتر بودند، به طوری که Battlefield 3 در سال ۲۰۱۱، Battlefield 4 در ۲۰۱۳، اسپین آف Battlefield Hardline در ۲۰۱۴ و Battlefield 1 در ۲۰۱۶ وارد بازار شدند.

در جریان فراخوان درآمد سه ماهه اول الکترونیک آرتس در روز چهارشنبه، از این شرکت سوال شد که آیا به فکر این است که هر دو سال یکبار قسمت جدیدی از Battlefield را منتشر کند یا خیر، اندرو ویلسون در پاسخ به این سوال گفت:
من فکر می‌کنم که گرایش ما همین است، اما موضوع مهم‌تر این است که شما باید به عنوان یک سرویس به Battlefield فکر کنید. آنچه ما برای انتشار و توسعه‌ی Battlefield 2042 انجام می‌دهیم واقعاً انقلابی است و تمام نبردهای حماسی را در زمینه‌ی گیم پلی ایجاد می‌کند. علاوه بر آن، ما حالت Battlefield Portal را معرفی کردیم، که واقعاً به محتوای تولید شده توسط کاربران متمایل شده و باعث مشارکت عمیق و طولانی مدت در بازی می‌شود.
Battlefield

بخش Battlefield Portal به بازی‌بازان اجازه می‌دهد که محتوای جدید و قدیمی را با یکدیگر ترکیب کرده و تجربه‌های جدیدی را ایجاد کنند.

همچنین ما بخش Hazard Zone را معرفی کرده‌ایم، که البته تا به امروز اطلاعات زیادی در مورد آن افشا نشده است، اما در ماه‌های آینده بیشتر در مورد این بخش خواهید شنید. باید درک کنید که این واقعاً پایه و اساس چیزی است که ما معتقدیم آینده‌ی سرویس Battlefield در اطراف آن رقم می‌خورد، که با گذشت زمان شامل انتشار نسخه‌ی تلفن‌های همراه، بخش‌های رایگان و به طور کلی تغییر ماهیت بازی از زمان عرضه می‌شود.

بنابراین، این که هر دو سال یکبار عنوانی جدید از سری Battlefield را منتشر کنیم، احتمالا منطقی است. ما واقعاً بر تعهد ۳۶۵ روزه به این مجموعه‌ با رویکرد پلتفرم محور در هر دستگاهی که ممکن است مصرف کنندگان بخواهند با آن بازی کنند، متمرکز هستیم.

لازم به ذکر است که استودیوی دایس قصد دارد در هفته‌ی آینده تست‌های فنی بازی Battlefield 2042 را با مشارکت بازی‌بازان آغاز نماید. بر اساس دعوت‌نامه‌های الکترونیکی منتشر شده توسط شرکت الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، تست فنی و آزمایشی بازی Battlefield 2042 در شش مرحله انجام خواهد شد. مدت زمان برگزاری این مراحل از تاریخ ۲۱ مرداد ماه ۱۴۰۰ (۲۳ آگست ۲۰۲۱) تا روز ۲۴ مرداد (۱۵ آگست) خواهد بود که پنج مرحله به صورت سه ساعته و مرحله‌ی پایانی به مدت ۹ ساعت به طول می‌انجامند.

عنوان Battlefield 2042 در تاریخ ۳۰ مهر ماه ۱۴۰۰ (۲۲ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس منتشر خواهد شد. در صورت تمایل می‌توانید از این نشانی مقاله‌ی اولین نگاه به بازی Battlefield 2042 به قلم مصطفی زاهدی را مطالعه کنید.

Mehran.BaAHM.GamerP.morgan
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید