تریلر جدیدی از عنوان Stray منتشر شد

8 مرداد 1400 - 02:07

تریلر جدیدی از عنوان اکشن ماجراجویی Stray منتشر شد. داستان این بازی ماجراجویی یک گربه را در شهری عجیب روایت می‌کند.

بازی Stray، یک داستان ماجراجویی از یک گربه به دام افتاده در داخل یک جهان سایبری را نشان می‌دهد. این عنوان اولین بار در رویداد سال ۲۰۲۰ پلی‌استیشن معرفی شده بود. در طی نمایشگاه آنلاین Annpurna Interactive، ما می‌توانیم نگاهی دقیق‌تر به این عنوان خیره کننده داشته باشیم. دو استودیوی بلو تولو (Blue Twelve) و آناپرنا (Annapurna) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار این بازی را به عهده دارند.

ویدیوی جدید عمیق‌تر به مکانیک بازی می‌پردازد. به عنوان یک گربه‌ی مجروح، از خانواده‌تان جدا شده‌اید و درون یک شهر فراموش شده و بسیار خطرناک باید زنده بمانید. پازل‌های ساده را حل کنید و اسرار را کشف کنید. در حالی که شما، به عنوان یک گربه، در ابتدا بیشتر سعی در دفاع و محافظت از خود دارید می‌توانید در ادامه دوستان جدیدی پیدا کنید، توانایی‌ها و تجهیزات تازه‌ای کسب نمایید که شما را قادر به برقراری ارتباط با جهان در راه‌های متنوع‌تر می‌کند.

برای اکثر موارد، به نظر می‌رسد، فقط تلاش کنید که یک گربه ساده باشید بهترین مسیر شما خواهد بود. سریع فرار کردن، پریدن و استفاده از خفا برای جلوگیری از خطرات حیاتی خواهند بود. هدف کلی شما این است که از شهر فرار کنید و دوباره به خانواده‌ی خود ملحق شوید. بازی Stray انتظار می‌رود که در سال جاری منتشر شود . براساس تاریخ اعلام شده که لیست استیم (Steam) در حال حاضر تاریخ انتشار را سال ۲۰۲۱ نشان می‌دهد، اما در ویدیویی که جدیدا منتشر شده، احتمال تاخیر وجود دارد. اکنون انتظار می‌رود که این بازی در اوایل سال ۲۰۲۲ منتشر شود. در ادامه می‌توانید تریلری که جدیدا از این عنوان منتشر شده است را مشاهده نمایید.

 دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P || دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

در صورتی که تریلر زمان انتشار بازی را مشاهده نکردید می‌توانید آن را از اینجا ببنید.

Max22@alistarThe Cat LadyAHM.GamerfarshadxMahyarMsm-amirhosein-P.morganKogami

مطالب مرتبطنظرات

دیدگاهتان را بنویسید