نرم‌افزار Abandoned در ماه آگست منتشر و به دنبال آن از بازی رونمایی خواهد شد

5 مرداد 1400 - 23:55

پس از مدت‌ها حاشیه و تئوری پردازی طرفداران Silent Hill و بازی‌های ترسناک، دقایقی پیش استودیوی بلو‌ باکس گیم (Blue Box Game) باری دیگر تاریخ عرضه‌ی اپلیکیشن Abandoned را تایید و اعلام کرد که در کنار این اپلیکیشن از بازی به طور کامل رونمایی خواهد شد.

لحظاتی پیش، بلو باکس گیم از طریق حساب رسمی خود در توییتر باری دیگر تایید کرد که اپلیکیشن Abandoned در تاریخ ۱۹ مرداد (۱۰ آگست) در دسترس مخاطبین قرار خواهد گرفت و مدتی پس از آن، اولین رونمایی رسمی از بازی رخ خواهد داد. ما می‌دانیم که نام رسمی این عنوان Abandoned نیست و احتمالاََ در تاریخ مذکور، نام رسمی و نهایی مشخص شود. بلو باکس گیم نام این اپلیکیشن را “تجربه‌ی ریل تایم” گذاشته و اعلام کرده است که به صورت رایگان در دسترس تمامی بازی‌بازان پلی‌استیشن ۵ قرار خواهد گرفت.

توجه داشته باشید که این تجربه ریل تایم در انحصار پلی‌استیشن ۵ قرار دارد، اما بازی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

تیم سازنده اعلام کرده است که طرفداران انتظار جزئیات بیشتر و تریلرهای متعدد از ۵ تا ۱۲ دقیقه را داشته باشند. در ابتدا قرار بود این “تجربه‌ی ریل تایم” در تاریخ ۴ تیر (۲۵ ژوئن) منتشر شود، اما با تاخیر مواجه شد.

اخیراََ بسیاری از طرفداران سری Silent Hill به این نکته اشاره کرده‌اند که Abandoned در حقیقت می‌تواند Silent Hill بعدی باشد و هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به مانند گذشته قصد دارد از طریق معما بازی خود را رونمایی کند. کوجیما عنوان Metal Gear Solid 5 و دموی P.T را نیز در قالب یک استودیوی دیگر رونمایی کرده بود.

شما می‌توانید در صورت علاقه‌مندی به کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص، مقاله‌ی آیا بازی Abandoned در حقیقت اسم رمزی پروژه Silent Hill هیدئو کوجیما است؟ را مطالعه بفرمایید. نظر شما در خصوص بازی Abandoned و استودیوی بلو باکس گیم چیست؟ آیا فکر می‌کند این پروژه به کوجیما ارتباطی داشته باشد و یا این که تمامی اتفاقات شیطنت‌های تیم تازه‌کار بلو باکس گیم است؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Mehran.BaM.MTانسانAHM.GamerHossein_King@alistarMahyarMsmKurosP.morganMax22KogamiA²S²pideyMohsenj74
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید