سونی بازی تحسین شده‌ی Returnal را یک موفقیت بسیار بزرگ می‌داند

2 مرداد 1400 - 19:13
Returnal

اینطور که مشخص شده است، کمپانی سونی از عملکرد استودیوی هوس‌مارک (Housemarque) در ساخت بازی انحصاری Returnal به شدت راضی است و این عنوان را یک موفقیت بسیار بزرگ برای بازی‌های انحصاری خود می‌داند.

بر طبق گزارشات اخیر، به نظر می‌رسد که سونی از عملکرد و  موفقیت‌های بازی انحصاری Returnal بسیار راضی است و این عنوان را یک موفقیت و دستاوردی بزرگ می‌داند. بر طبق اعلامیه‌ی رسمی سایت پلی‌استیشن، سونی به همین دلیل استودیوی هوس‌مارک را خریداری کرد و Returnal را نمادی موفق برای بازی‌ها انحصاری خود می‌داند و از این عنوان با اصطلاح Mega hit یاد می‌کند.

همانطور که می‌دانید، در کنار آرم و لوگوی هر کدام از استودیوهای انحصاری سونی در وبسایت رسمی پلی‌استیشن یک سری توضیحاتی نوشته شده است که توصیف کننده‌ی آن استودیو و عناوین ساخته شده توسط آن هستند. برای مثال درباره‌ی استودیوی گوریلا گیمز (Guerrilla Games) نوشته شده است: استودیوی سازنده‌ی سری منتقد پسند Horizon یا درباره‌ی استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) نوشته شده است: جمعی از نوابغ که سری شاهکار God of War را به جهان معرفی کردند.

در توضیحات استودیوی هوس‌مارک در وبسایت رسمی پلی‌استیشن آمده است: استودیوی سازنده‌ی عنوان بسیار موفق Returnal ( یا دقیق‌تر بگوییم، Mega hit Returnal). اگرچه هنوز تعداد فروش مشخص این عنوان را نمی‌دانیم و سونی نیز در این زمینه چیزی اعلام نکرده است، اما این واقعیت که سونی این بازی را یک موفقیت بزرگ می‌داند احتمالا بدان معنی است که فروش تجاری بازی نیز بسیار خوب و رضایت بخش بوده است.

بازی Returnal

همچنین سونی در ماه می میلادی اعلام کرد که بازی‌بازان در حدود ۵ میلیون ساعت در جهان این عنوان به بازی پرداخته‌اند که به خودی خود موفقیتی بزرگ برای هوس‌مارک و سونی به حساب می‌رود. هوس‌مارک نیز در بیانیه‌ای اعلام کرده که از اینکه عضوی از خانواده‌ی بزرگ پلی‌استیشن و سونی شده، به شدت خوشحال است و قصد دارد تا از این موقعیت و پتانسیل فوق العاده استفاده کند تا بازی‌هایی نوآورانه‌تر و موفق‌تر از قبل بسازد.

در نهایت باید گفت که اینطور که به نظر می‌رسد، سونی و هوس‌مارک به شدت از Returnal و موفقیت آن راضی هستند و این احتمالا بدان معنی است که سونی سرمایه گذاری‌های بزرگتری بر روی هوس‌مارک و عناوینی احتمالی آینده‌ی آن خواهد کرد.

بازی Returnal در حال حاضر به صورت انحصاری بر روی پلی‌استیشن ۵ در دسترس مخاطبین است. همچنین در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی این عنوان تحسین شده را به قلم مهدی ملکی از اینجا بخوانید.

نظر شما همراهان همیشگی گیمفا در این مورد چیست؟ آیا این بازی را تا به الان تجربه کرده‌اید یا خیر؟ نظرات خود را پیرامون این عنوان با ما به اشتراک بگذارید.

منبع

Amirhossein80DARKSIRENP.morganامینگمنامH.SONYKogamiRezaMahyarMsmAHM.GamerPLAYSTATION ON TOPMehran.BaHamid_Death StrandingKuros

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید