به‌روزرسانی جدیدی برای بازی Call of Duty Warzone عرضه شد

۲۹ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۷

استودیوی سازنده‌ی بازی Call of Duty Warzone همان‌طور که در گذشته وعده داده بود، امروز تازه‌ترین به‌روزرسانی برای این عنوان را در دسترس قرار داد. ضمنا اطلاعاتی از این به‌روزرسانی نیز منتشر شده است.

چند روز قبل شاهد عرضه‌ی یک به‌روزرسانی برای بازی Call of Duty Warzone بودیم که محتویات جالبی را به این عنوان افزود. حال در دیگر به‌روزرسانی، دو چالش جدیدی به این عنوان اضافه شده است. اگر بازی‌بازان بتوانند این دو چالش را با موفقیت پشت سر بگذارند، دو سلاح جذاب و پرکاربرد نصیبشان خواهد شد. این دو سلاح PPSh-41 و Swiss K31 نام دارند.

همچنین این به‌روزرسانی بسیاری از باگ‌های بازی Call of Duty Warzone را برطرف می‌نماید. ظاهرا در روزهای اخیر درخواست‌ها برای رفع این مشکلات از سوی هواداران زیاد بوده و دلیل عرضه‌ی این به‌روزرسانی نیز همین بوده است. یکی از این مشکلات در منو به چشم می‌خورد که بازی‌بازان بعد از انتخاب برخی از بخش‌ها به بیرون از بازی می‌رفتند. دیگر نواقص نیز به گیم‌پلی این اثر مربوط می‌شد که خوشبختانه اکنون تعداد آن‌ها به حداقل رسیده است. حال باید صبر کرد و دید که بازخوردهای بازی‌بازان نسبت به این به‌روزرسانی چگونه خواهد بود.

تا به حال نسخه‌های گوناگونی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. جدیدترین نسخه‌ی این سری با نام Call Of Duty: Warzone در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر شد و به محبوبیت هم رسید. گفتنی است که دو شرکت اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و عرضه‌ی آن را به عهده داشته‌اند.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید