Summer Game Fest | از بسته الحاقی Trunks: The Warrior of Hope برای بازی Dragon Ball Z: Kakarot رونمایی شد

۲۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷

همچنین گفته شده که بسته‌ی الحاقی The Warrior of Hope آخرین DLC برای بازی Dragon Ball Z: Kakarot خواهد بود. این محتوای اضافی در تاریخ جمعه، ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ (۱۱ ژوئن ۲۰۲۱) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

استودیوی توسعه دهنده‌ی این بازی سایبرکانکت ۲ (CyberConnect2) و ناشر آن شرکت باندای نامکو (Namco Bandai) امروز تریلر رونمایی از Trunks: The Warrior of Hope، آخرین دی ال سی تایید شده برای عنوان Dragon Ball Z: Kakarot را منتشر کردند. این دی ال سی قرار است تا از فردا در دسترس مخاطبان قرار گیرد.

به گفته‌ ناشر این بازی، این بسته‌ی الحاقی در زمانی اتفاق می‌افتد که در آن Goku در اثر یک ویروس قلبی می‌میرد و بدین شکل جهان را از بزرگترین قهرمان خود تهی می‌کند. یک سال بعد، دو هیولا در یک جزیره‌ای در جنوب ظاهر شدند. مدافعان زمین با آن‌ها رو در رو شدند، اما شانسی نداشتند. Piccolo اولین کسی بود که در این راه جان باخت. سپس Vegeta ،Yamcha ،Tien و Krillin همه جان خود را در این راه از دست دادند.

۱۳ سال از آن زمان می‌گذرد. با از دست رفتن همه‌ی افراد، نوبت به Trunks می‌رسد تا جهان را از دست اندرویدها و سلول‌ها نجات دهند. همچنین در ادامه یک تریلر از این بسته‌ی الحاقی جدید نیز منتشر شده که در آن شاهد داستان و روند کلی گیم‌پلی این اثر هستیم.

در صورت تمایل می‌توانید تا این تریلر را در ادامه مشاهده نمایید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | 720P | 1080P

4
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید