خبرنامه ۲۲؛ مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته

محسن رضوی فر
۸ خرداد ۱۴۰۰ - 00:20

بیست و دومین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه منتشر شده است و با همراهی شما مخاطبان عزیز، مروری بر مهم‌ترین اخبار هفته‌ی گذشته خواهیم داشت.

اگر شما در طول هفته به دلیل درس، کار‌ و مشغله‌های مختلف فرصت پیگیری اخبار دنیای بازی‌های ویدیویی را نداشته‌اید، هیچ جای نگرانی وجود ندارد. شما می‌توانید به راحتی و با تماشای خبرنامه‌ی ویدیویی گیمفا به صورت هفتگی از مهم‌ترین اخبار دنیای بازی مطلع شوید و نهایت لذت را ببرید. در آیتم خبرنامه‌ی گیمفا تلاش کرده‌ایم تا مهم‌ترین اخبار صنعت بازی را به صورت ویدیویی و کاملاً جذاب به شما مخاطبان عزیز ارائه دهیم تا علاوه بر آگاه شدن از این خبرها، ویدیوها و موسیقی‌ جذابی را نیز از بازی‌های مربوطه ببینید و بشنوید.

در هفته‌ی گذشته، شرکت سونی ساخت فیلم و یا سریال براساس سری بازی‌های God of War را تکذیب کرد. از طرف دیگر طبق گزارش‌های مختلف، بازی Starfield در رویداد E3 2021 حضور خواهد داشت. رویداد مشترک ایکس‌باکس و بتسدا (Bethesda) در E3 2021 قرار است در تاریخ ۲۳ خرداد برگزار شود.

با بیست و دومین قسمت از آیتم ویدیویی خبرنامه همراه ما باشید. شما مخاطبان گرامی می‌توانید ضمن تماشای این آیتم به صورت آنلاین، آن را با دو کیفیت HD و FHD نیز دانلود کنید.

دانلود با کیفیت FHD

دانلود با کیفیت HD

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید