کارگردان Sunset Overdrive به ساخت دنباله‌ی بازی علاقه مند است

۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۷

آقای مارکوس اسمیث (Marcus Smith)، یکی از کارگردانان بازی Sunset Overdrive، در طی مصاحبه‌ای با مجله‌ی GQ در مورد احتمال ساخت دنباله‌ی این عنوان اکشن جهان باز توسط استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) صحبت کرده است.

بازی Sunset Overdrive که ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای ایکس‌باکس وان و سپس در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شد، حاصل همکاری بین اینسامنیاک و مایکروسافت بود که علی رغم دریافت بازخورد‌‌ خوب از سوی منتقدین، نتوانست به فروش قابل قبولی دست پیدا کند.

با توجه به این که اینسامنیاک حالا بخشی از استودیو‌های جهانی سونی محسوب می‌شود، Sunset Overdrive اولین و تنها عنوان انحصاری این استودیو برای پلتفرم ایکس‌باکس است. اما حالا که اینسامنیاک حقوق این آی‌پی را در اختیار دارد و می‌تواند به منابع بیشتری دسترسی داشته باشد، آیا احتمال ساخت دنباله‌ی Sunset Overdrive وجود دارد؟

مارکوس اسمیث در طی مصاحبه‌ی خود با GQ اعلام کرد:

رویکرد من این است که هر چیزی ممکن است اتفاق بیافتد. واضح است که ما حالا بخشی از سونی محسوب می‌شویم، اما صاحب آی‌پی نیز هستیم. پس واقعاً چیزی نمی‌تواند مانع ما شود؛ به غیر از چیز‌های هیجان انگیز زیادی که برای آینده داریم.

همچنین اسمیث توضیح داد که به ساخت دنباله‌ی این بازی علاقه مند است:

من مایل هستم. فکر می‌کنم داستان‌های زیادی وجود دارند که می‌توانیم در دنیای بازی روایت کنیم و من دوست دارم دوباره به آن جا برگردم. من به شدت از ساخت آن بازی لذت بردم.

این طور که به نظر می‌رسد، اینسامنیاک هم‌اکنون مشغول کار بر روی پروژ‌ه‌های دیگری است و نمی‌تواند بر روی Sunset Overdrive تمرکز کند. البته اگر به خاطر داشته باشید، شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی (Sony Interactive Entertainment) مدتی پیش یک نشان تجاری جدید را برای Sunset Overdrive ثبت کرد. پس اگرچه ممکن است به این زودی شاهد دنباله‌ی این عنوان نباشیم، اما احتمال دارد که نسخه‌ی اصلی بازی به نحوی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن عرضه شود.

نظر شما چیست؟ آیا دوست دارید اینسامنیاک به دنیای Sunset Overdrive بازگردد؟

21
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید