فرنچایز Assassin’s Creed بهترین سال فروش خود را در ۲۰۲۰ داشته است

22 اردیبهشت 1400 - 09:12

شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) جدیدترین گزارش مالی خود منتهی به ۳۱ مارس ۲۰۲۱ را منتشر کرد. یوبی‌سافت در بخشی از این گزارش اعلام کرد که فرنچایز Assassin’s Creed بهترین و قوی‌ترین فروش را در سال ۲۰۲۰ میلادی داشته است.

طبق اعلام یوبی‌سافت، مجموع درآمد سالانه این شرکت در مقایسه با رکورد قبلی که در سال مالی ۲۰۱۲-۲۰۱۳ به ثبت رسیده بود، حدود ۵۰٪ افزایش داشته است. ایو گیلمو (Yves Guillemot)، مدیرعامل یوبی‌سافت، در خصوص گزارش مالی جدید این شرکت گفت که بازی Assassin’s Creed Valhalla عملکرد بسیار خوبی داشت. وی همچنین اشاره کرد که این فرنچایز عملکردی قدرتمند و عالی را در سال ۲۰۲۰ به ثبت رساند. همچنین آقای فردریک دوگوت، (Fredrick Duegot)، مدیر مالی یوبی‌سافت، در این باره گفت:

آنچه که اکنون از Assassin’s Creed می‌بینیم، یک چشم‌انداز فوق‌العاده است. به همین دلیل ما تصمیم گرفتیم برای نسخه‌های اخیر این مجموعه، محتوای پس از انتشار مختلفی را عرضه کنیم تا بزرگترین، طولانی‌ترین و قوی‌ترین برنامه را برای این فرنچایز داشته باشیم. ما واقعا به دنبال یک تحول بزرگ و ارائه‌ی ساختاری از المان‌های نقش‌آفرینی هستیم. این چیزی است که ما برای کوتاه‌مدت برای فرنچایز Assassin’s Creed به ویژه در سال ۲۰۲۲ و بعد از آن برنامه‌ریزی کردیم. همچنین ما در حال ساخت یک بخش بسیار قدرتمند از این برند برای ۵ سال آینده هستیم.

یوبی‌سافت پیش‌تر قوی‌ترین عملکرد سه‌ماهه‌ی خود را در ماه فوریه اعلام کرد. آن‌ها اعلام کردند که با ساخت و عرضه‌ی عناوینی مانند atch Dogs Legions, Assassin’s Creed Valhalla و Immortals Fenyx Rising، از نظر فروش در سال ۲۰۲۰ قوی‌ترین ناشر در آن دوره بوده‌اند.

بازی Assassin’s Creed Valhalla جدیدترین نسخه از این مجموعه، در حال حاضر روی کنسول‌های نسل هشتم، نسل نهم، سرویس گوگل استیدیا و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. همچنین بسته‌ی الحاقی جدید این بازی تحت عنوان Wrath of the Druids فردا به صورت رسمی منتشر خواهد شد.

برچسب‌ها: ،

مطالب مرتبط

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید