جیسون شرایر انتشار بازی Starfield در سال ۲۰۲۱ را بعید می‌داند

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۸

جیسون شرایر (Jason Schreier)، ژورنالیست مشهور صنعت بازی‌های ویدیویی، اعتقاد دارد که بازی مورد انتظار Starfield در سال ۲۰۲۱ عرضه نخواهد شد.

بازی Starfield یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سبک اکشن نقش‌آفرینی به شمار می‌رود. از زمان معرفی این بازی در E3 2018، هیچ‌گونه اطلاعات رسمی و جدید از آن منتشر نشده است. تنها در طول یک سال اخیر، تصاویری از بیلدهای اولیه‌ی این بازی در فضای مجازی فاش شد. با همه‌ی این اوصاف انتظار می‌رود در E3 2021 شاهد تریلر و اطلاعات تازه‌ای از این باشیم.

تعدادی از منابع داخلی در طول چند وقت اخیر، به انتشار بازی Starfield در سال جاری میلادی اشاره کرده‌اند. این منابع می‌گویند مایکروسافت قصد دارد تا این بازی را در سال ۲۰۲۱ منتشر نماید. حتی یکی از این منابع ادعا کرده است که مراحل ساخت بازی مذکور به پایان رسیده و هم‌اکنون در مرحله‌ی پولیش و رفع مشکلات قرار دارد. با این وجود، جیسون شرایر انتشار این بازی در سال ۲۰۲۱ را بعید می‌داند. آقای شرایر در پاسخ به یکی از کاربران Reddit گفت که بازی مذکور در سال جاری میلادی منتشر نخواهد شد.

از آنجا که صحبت آقای شرایر یک حدس و پیش‌بینی به نظر می‌رسد، نمی‌توان آن را به صورت قطعی تایید کرد. بسیاری از اینسایدرها تاکید کرده‌اند که بازی Starfield در سال ۲۰۲۱ منتشر خواهد شد؛ بنابراین کاملاً محتمل است که شاهد عرضه‌ی آن در سال جاری باشیم. البته با توجه به همه‌گیری کرونا، اگر این بازی تا سال آینده به تعویق بیفتد چندان تعجب‌آور نخواهد بود.

تاکنون پلتفرم‌های مقصد Starfield به صورت رسمی اعلام نشده‌اند، اما با توجه به اضافه شدن بتسدا (Bethesda) به زیرمجموعه‌ی مایکروسافت و همچنین گزارش برخی از منابع، انتظار می‌رود این بازی تنها در انحصار کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی باشد.

16
4
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید