احتمالا سیستم جدیدی در بازی Call of Duty: Warzone در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱

تیم سازنده‌ی بازی Call of Duty: Warzone امروز پیامی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر و اعلام کرد که شاید در آینده سیستم جدیدی وارد این عنوان شود.

همان‌طور که اطلاع دارید، این روزها نقشه‌های فراوانی به بازی Call of Duty: Warzone اضافه می‌شود تا بازی‌بازان را ساعت‌ها سرگرم کرده باشد. به گفته‌ی تیم سازنده، این نقشه‌ها رمز و رازهای فراوانی در خود دارد و هواداران به مرور آن‌ها را کشف خواهند کرد. توسعه‌دهندگان این عنوان امروز پیامی را در دسترس قرار دادند و یک سیستم احتمالی برای آینده خبر دادند.

ظاهرا قرار است توانایی سفر سریع در نقشه‌های بازی Call of Duty: Warzone برای طرفداران فراهم شود. با این سیستم، بازی‌بازان به سادگی می‌توانند بر روی نقشه جابه‌جا شده و در وقت خود صرفه‌جویی داشته باشند. البته هنوز خبری از جزئیات این توانایی منتشر نشده است و اطلاعی در این خصوص در دست نیست. در نهایت باید صبر کرد و دید که آیا این سیستم به این اثر اضافه خواهد شد یا خیر. انتشار این پیام در توییتر با واکنش‌های مثبت و منفی فراوانی همراه بوده است. عده‌ی زیادی هوادار این سیستم هستند و نسبت به آن علاقه نشان داده‌اند. حال آن که برخی دیگر از بازی‌بازان مخالف اضافه شدن آن به بازی هستند. گفته می‌شود که اگر این اتفاق رقم بخورد، سازندگان ابتدا این سیستم را به صورت آزمایشی بر روی نقشه‌ی Verdansk پیاده خواهند کرد.

تا به حال نسخه‌های متنوعی از سری Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. جدیدترین نسخه‌ی این فرنچایز با نام Call of Duty Warzone در گذشته بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس منتشر شد و به محبوبیت هم رسید. جالب است بدانید بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز این بازی را تجربه کرده‌اند که آمار فوق‌العاده‌ای به شمار می‌رود. گفتنی است که دو استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی تولید و نشر آن را به عهده داشته‌اند. در صورت دریافت اخبار بیشتر پیرامون این نسخه، آن‌ها را به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند.

3
2

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Ryan Bones گفت:

  یه سیستم آنتی چیت درست نداره بازیش میاد fast travel میذاره.همین امروز داشتم بازی میکردم یارو سی تا کیل گرفت همه هم هدشات No

  6
  0
 • Amir Khan گفت:

  اکتیویژن جان سیستم فست تراول که توی وارزون به هیچ دردی نمیخوره اصلا معنی نداره کیف و هیحان به گشتو گذار توی محیط و برخورد اتفاقی با دشمنه اگه طرف فست تراول کنه که بازی مسخره میشه یعنی یدفعه هنگام تراول میوفته وسط یه عده دشمن فکر نکنم بخاد این قابلیت بیاد توی وارزون ما که معتاد این وارزون شدیم اصلا آدم هر چی میکشه سیر نمیشه از این بازی

  4
  0