پشتیبانی از بازی Call of Duty: Warzone تا مدت‌ها ادامه خواهد داشت

۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۵

استودیوی سازنده‌ی Call of Duty: Warzone امروز در بهترین خبر برای طرفداران اعلام کرد که پشتیبانی از این اثر برای چندین سال ادامه خواهد داشت.

حتما اطلاع دارید که تا به حال نسخه‌های گوناگونی از فرنچایز Call of Duty بر روی پلتفرم‌های مختلف در دسترس قرار گرفته است. یکی از نسخه‌های جدید این سری با نام Call of Duty: Warzone چندی پیش به دست علاقه‌مندان رسید و استقبال بسیار خوبی هم از آن به عمل آمد. چند روز قبل هم اعلام شد که شمار بازی‌بازان این اثر از مرز ۱۰۰ میلیون نفر عبور کرده است که در نوع خود آمار فوق‌العاده‌ای به حساب می‌آید. قابل ذکر است که دو استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) و اکتیویژن (Activision) به ترتیب وظیفه‌ی ساخت و انتشار آن را به عهده داشته‌اند.

سازندگان نسخه‌های مختلف Call of Duty همواره پشتیبانی بسیار خوبی از آن‌ها داشته‌اند. تا کنون رویدادها و بسته‌های الحاقی متنوعی برای این نسخه‌ها در دسترس قرار گرفته‌اند. به همین دلیل، بسیاری از هواداران نسخه‌ی Warzone انتظار دارند که این اتفاق برای آن نیز رقم بخورد. حال امروز تیم سازنده‌‌ی این نسخه اعلام کرده است که پشتیبانی از این اثر به اتمام نرسیده است و تا چند سال آینده ادامه خواهد داشت. این تیم عقیده دارد که Call of Duty: Warzone آینده‌ی بسیار درخشانی دارد و به جایگاه بهتری هم دست پیدا خواهد کرد. ظاهرا در وهله‌ی اول، برنامه‌هایی برای اضافه شدن چندین نقشه و حالت به این نسخه در دستور کار قرار گرفته است و باید منتظر اخبار خوبی از سوی سازندگان باشیم.

بازی Call of Duty: Warzone در حال حاضر بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس قابل تجربه است.

6
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید