به‌روزرسان جدید کنسول‌های ایکس‌باکس بر قابلیت Quick Resume تمرکز دارد

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۵

امروز به‌روزرسان جدیدی برای کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس در دسترس اعضای Xbox Insider قرار گرفته است که بر بهبود فناوری Quick Resume تمرکز ویژه‌ای دارد.

آن‌طور که Eden Marie، مهندس ارشد بخش ایکس‌باکس شرکت مایکروسافت بر روی حساب کاربری توییتر خود شرح داد، بازی‌بازان پس از دریافت به‌روزرسان می‌توانند فهرست بازی‌های که از قابلیت Resume Quick بر روی کنسول‌های نسل نهمی ایکس‌باکس پشتیبانی می‌کنند را مشاهده نمایند. در واقع پس از دریافت این به‌روزرسان، کاربران می‌توانند به گزینه‌ی My Games and Apps مراجعه کرده و به دنبال شاخه‌ی Quick Resume بگردند.

همچنین بازی‌بازان قادر خواهند بود با فشردن کلید Home در حین انجام یک بازی، به گوشه‌ی بالا سمت راست توجه کنند؛ در این حالت اگر یک بازی از قابلیت Quick Resume پشتیبانی کند، علامت مخصوصی در بخش مذکور ظاهر خواهد شد. علاوه بر این، به‌روزرسان جدید کنسول‌های ایکس‌باکس سری ایکس و سری اس به کاربران امکان حذف فایل‌های ذخیره شده‌ی Quick Resume را خواهد داد. با این که تاریخ انتشار دقیق این به‌روزرسان مشخص نشده اما به نظر می‌رسد تا چند روز دیگر به صورت عمومی در دسترس کاربران قرار گیرد.

پیش از این شرکت مایکروسافت یک به‌روزرسان برای ماه آوریل منتشر کرده بود که قابلیت‌های زیادی را به کنسول‌های ایکس‌باکس سری اس و سری ایکس می‌افزود. کاربران پس از دریافت آن می‌توانند عناوینی که دوستان آن‌ها بر روی سرویس ایکس‌باکس گیم‌پس (Xbox Game Pass) در حال تجربه‌ هستند را مشاهده کرده و در صورت تمایل به آن‌ها ملحق شوند.

 

17
2
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید