اسکوئر انیکس در E3 2021 حضور خواهد داشت

۳۱ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۵

مدیر شرکت اسکوئر انیکس (Square Enix) از حضور این کمپانی در رویداد دیجیتالی E3 2021 خبر داد.

یوسوکه ماتسودا (Yosuke Matsuda)، مدیر شرکت اسکوئر انیکس، در مصاحبه‌ی اخیر خود با وب‌سایت ژاپنی Nikki، در خصوص موارد مختلفی صحبت کرد. وی همچنین در صحبت‌های خود اشاره کرد که اسکوئر انیکس در رویداد E3 2021 حاضر خواهد بود. آقای ماتسودا در این باره گفت:

ما چندی پیش بازی Outriders را که انتشار آن برای مدتی به تعویق افتاده بود، منتشر کردیم. همچنین بازی NieR Replicant ver.1.22474487139 در چند روز آینده منتشر خواهد شد. علاوه بر این بازی‌ها، عنوان Final Fantasy VII Remake Intergrade نیز قرار است در ماه ژوئن عرضه شود. ما قرار است در آینده بازی‌های جدیدی را معرفی کنیم. همچنین ما قصد داریم در E3 2021 یک معرفی داشته باشیم. بنابراین منتظر باشید.

گروه ESA مدتی پیش به صورت رسمی از برگزاری رویداد E3 2021 خبر داد. این رویداد قرار است به صورت دیجیتالی برگزار شود و تاکنون حضور شرکت‌های مایکروسافت، نینتندو، تیک-تو اینتراکتیو (Take-Two Interactive)، یوبی‌سافت (Ubisoft)، کونامی (Konami)، Warner Bros Games و کوخ مدیا (Koch Media) تایید شده است. این رویداد از تاریخ ۲۲ الی ۲۵ خرداد (۱۲ الی ۱۵ ژوئن) در جریان خواهد بود. البته هنوز مشخص نیست که شرکت اسکوئر انیکس یک کنفرانس جداگانه در این رویداد داشته باشد و ممکن است بازی‌های جدید این شرکت در جریان کنفرانس‌های مایکروسافت و نینتندو معرفی شوند.

14
1
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید