تریلر جدید Ninja Gaiden Master Collection شخصیت‌های قابل بازی را نشان می‌دهد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۷

شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به‌تازگی تریلر جدیدی از بازی Ninja Gaiden Master Collection را منتشر کرده‌اند. این تریلر شخصیت‌های قابل بازی را نمایش می‌دهد.

Ninja Gaiden Master Collection شامل نسخه‌های Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 و Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge خواهد بود. همچنین تمام حالت‌ها، بسته‌های الحاقی و آیتم‌های تزئینی و موارد دیگر در این سه بازی قرار خواهند داشت. علاوه بر این، افرادی که بازی Nioh 2 را داشته باشند، پوسته‌ای ویژه دریافت خواهند کرد.

علاوه بر Ryu Hayabasa به عنوان شخصیت اصلی این سری، شخصیت‌های قابل بازی دیگری در Ninja Gaiden Master Collection حضور دارند. در تریلر جدید منتشر شده از این بازی علاوه بر Ryu، شخصیت‌های Ayane, Momiji, Rachel و Kasumi که همگی قابل بازی خواهند بود. با این حال می‌توان بخش داستانی این کالکشن را در نقش این سه شخصیت تجربه کرد. هر یک از آن‌ها دارای یک بخش اختصاصی هستند و بازی‌بازان می‌توانند در حالت‌های جایگزین ماموریت در نسخه‌ی Sigma 2، در نقش آن‌ها بازی کنند.

Ninja Gaiden Master Collection در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ (۱۰ ژوئن ۲۰۲۱) بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. به گفته‌ی تیم سازنده، این بازی روی رایانه‌های شخصی از ماوس و صفحه کلید پشتیبانی نمی‌کند.در پایان می‌توانید تریلر جدید این بازی را دانلود کنید.

دانلود ویدیو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدیو با کیفیت ۱۰۸۰P

17
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید