تریلر جدیدی از گیم‌پلی بازی Hood: Outlaws and Legends عرضه شد

۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۰

تیم سازنده‌ی بازی Hood: Outlaws and Legends که این روزها اطلاعات و ویدئوهای فراوانی را از این عنوان عرضه می‌کند، امروز هم دست به کار شد و تریلر دیگری از گیم‌پلی آن را منتشر کرد.

Hood: Outlaws and Legends از سری عناوین اکشن به صورت سوم شخص است که ابتدا در رویداد State of Play معرفی شد و مورد استقبال عده‌ی زیادی از بازی‌بازان هم قرار گرفت. بیشتر بخش‌های این اثر به صورت چندنفره است و تجربه‌ی آن‌ها با دوستان و یا دیگر بازی‌بازان از دیگر سایر جهان امکان‌پذیر خواهد بود. در واقع در این بازی باید تیم خود را تشکیل داده و با تیم مقابل رقابت سختی داشته باشید. در این بین سلاح‌ها و توانایی‌های خاصی هم در اختیار شما قرار می‌گیرد که استفاده از آن‌ها، شما را یک قدم به سمت پیروزی نزدیک‌تر خواهد کرد. امکان ترکیب قدرت‌ها و استفاده از آن‌ها نیز برای افراد فراهم است. از دیگر ویژگی‌های این اثر باید به نقشه‌ها، کاراکترها و بخش‌های زیادی اشاره کرد. گفتنی است که دو استودیوی فوکس هوم اینتراکتیو (Focus Home Interactive) و سومو دیجیتال (Sumo Digital) در امر توسعه و نشر این بازی مشارکت دارند.

سازندگان بازی Hood: Outlaws and Legends ماه گذشته تریلرهای متنوعی را برای این اثر در دسترس قرار دادند که هر یک بخش‌هایی از آن را به تصویر کشید. حال بسیاری از بازی‌بازان منتظر هستند تا با قسمت‌های دیگری از این عنوان هم آشنایی پیدا کرده و به طور کلی تصمیم بهتری در مورد خرید آن داشته باشند. در همین راستا امروز هم تریلر دیگری از این اثر عرضه شد که باز هم گیم‌پلی و سیستم مبارزات آن را به خوبی نشان می‌دهد. بنابراین در صورتی که از دوستداران این عنوان هستید، این ویدئو را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Hood: Outlaws and Legends قرار است در تاریخ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ (۱۰ می ۲۰۲۱ میلادی) بر روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان و ایکس‌باکس سری ایکس و اس در دسترس قرار خواهد گرفت.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P
دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

13
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید