بازی WRC 10 با انتشار تریلری معرفی شد

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲

استودیوی کایلوتان (Kylotonn) ساعاتی پیش بازی WRC 10 را به صورت رسمی معرفی کرد. همچنین این بازی در ماه شهریور (سپتامبر) سال جاری منتشر خواهد شد.

اگرچه انتقال امتیاز مجموعه‌ی WRC در سال‌های آینده به استودیوی کدمسترز (Codemasters) قطعی خواهد بود، اما به هر حال نمی‌توان از نقش اساسی و کارهای بزرگی که استودیوی کایلوتان در سال‌های اخیر در توسعه‌ی این مجموعه انجام داده‌اند چشم پوشی کرد. در واقع، روند رشد مجموعه بازی‌های WRC در طی سالیان اخیر همواره صعودی و مثبت بوده و بازی‌بازان نیز نسبت به WRC 9 بازخورد بسیار خوبی نشان داده‌اند. به‌هر ترتیب، امسال نیز نوبت به بازی WRC 10 رسیده است تا توسط ناشر خود یعنی نیکن (Nacon) به صورت رسمی معرفی شود.

البته، معرفی این بازی بسیار مختصر بوده و اطلاعات خاصی را نمی‌توان در آن یافت. اما اگر بخواهیم به اطلاعاتی که پیش‌تر پیرامون این بازی منتشر شده رجوع کنیم، در این بازی شاهد چهار دوره مسابقات جدید از سال ۲۰۲۱ در اسپانیا، بلژیک، استونی و کرواسی خواهیم بود. همچنین، شش مجموعه مسابقه‌ی جدید سال ۲۰۲۱ از جمله آلمان، آکروپولیس، آرژانتین و سن رمو نیز در این بازی و به مرور زمان جای خواهند گرفت. علاوه بر این، بازی WRC 10 میزبان ۱۲۰ موسیقی لایسنس شده، ۲۴ تیم لایسنس شده از مسابقات WRC ،WRC2 ،WRC3 ،Junior WRC حاضر در فصل ۲۰۲۱ و ۲۰ خودرو لایسنس شده از برندهای Subaru ،Ford، Mitsubishi ،Toyota و غیره خواهد بود. از طرفی دیگر، بخش‌های مختلف بازی از جمله حالت Career دستخوش تغییراتی نظیر قابلیت افزودن و ویراش Livery به خودروها شده است.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی این بازی را مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰  |  دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰  |  دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰

بازی WRC 10 در تاریخ ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ (۲ سپتامبر ۲۰۲۱) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس و اس، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

9
1

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید