ممکن است داستان عنوان بعدی سری Assassin’s Creed در برزیل روایت شود

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۹

با وجود اینکه هنوز یک سال هم از عرضه‌ی عنوان Assassin’s Creed Valhalla نمی‌گذرد، طرفداران این سری جذاب، برای دانستن محل رقم خوردن اتفاقات عنوان بعدی این سری، بسیار مشتاق هستند. به تازگی در مصاحبه‌ای با الاین مرسیکا (Alain Mercieca)، نویسنده‌ی ارشد عنوان Assassin’s Creed Valhalla، از ایشان در رابطه با همین موضوع سوال شد تا شاید پاسخی احتمالی برای سوال علاقه‌مندان به این سری اکشن و ماجراجویی به دست آید.

داستان هر یک از عناوین منتشرشده از سری Assassin’s Creed، در یک نقطه از جهان روایت می‌شود. به عنوان مثال، Assassin’s Creed Odyssey به یونان باستان و الهه‌های آن و Assassin’s Creed Valhalla، به ماجراجویی در سرزمین وایکینگ‌ها می‌پردازد.

آقای مرسیکا، در مصاحبه‌ای که با TheGamer داشت، علاقه‌ی بسیاری را به موقعیت و تاریخ آمریکای جنوبی نشان داد؛ جایی که هنوز سری Assassin’s Creed به کاوش آن نپرداخته است. البته آقای مرسیکا به این نکته اشاره کرد که اگرچه بازی Assassin’s Creed Black Flag که عنوانی با تم دزدان دریایی بود به برخی از قسمت‌های آمریکای جنوبی دسترسی داشت، اما در واقع ایشان توجه خاصی را به منطقه‌ی برزیل دارد. همانطور که به یاد دارید، Assassin’s Creed Black Flag بیشتر بر دریای کارائیب و جزایر آن متمرکز بود و عصر طلایی دزدان دریایی را به نمایش می‌کشید.

آقای مرسیکا مختصری هم راجع به سرخ‌پوست‌ها و کشورگشایان اسپانیایی صحبت کرد؛ از این رو، اگر Assassin’s Creed بعدی در آمریکای جنوبی سپری شود، احتمالا داستانی را در این بازه‌ی زمانی روایت خواهد کرد. اگرچه، وی در همین مصاحبه، از احتمال ساخت عنوانی از سری Assassin’s Creed Valhalla، براساس جزیره‌ی کوچک مالتا (Malta) هم گفت. از آنجا که آقای مرسیکا در گذشته هم اظهارنظرهایی را از روی علایق شخصی خود داشته، به نظر می‌رسد بهتر است تا زمانی که یوبی‌سافت به صورت رسمی چیزی را اعلام نکرد، صحبت‌های او را جدی نگیرید.

با انتشار اولین بسته‌ی الحاقی پس از عرضه‌ی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ ۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰ (۲۹ آوریل ۲۰۲۱)، طرفداران این سری فرصت کم‌تری را برای فکر کردن به مکان عنوان بعدی این سری خواهند داشت. همچنان که گمانه‌زنی‌ها در رابطه با این موضوع در میان جامعه‌ی طرفداران سری Assassin’s Creed Valhalla همواره در حال افزایش است، به نظر می‌رسد طرفدارن این سری در پی یافتن حقیقتی از میان صحبت‌ها و مصاحبه‌های نویسندگان رسمی یوبی‌سافت هستند تا با کمک آن، شایعات موجود را از میان ببرند.

19
5

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید