شایعه: جزئیاتی از بخش چند نفره‌ی Battlefield 6 لو رفت

۲۴ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱

به تازگی یکی از کاربران مشهور در افشای اطلاعات سری Battlefield، تصویری جدیدی را بر روی حساب کاربری توییتر خود منتشر کرد که به طراحی یکی از نقشه‌ی بخش چند نفره‌ی نسخه‌ی بعدی این سری تیراندازی اشاره دارد.

Battlefield 6 عنوان بعدی از سری محبوب تیراندازی و اول شخص Battlefield به شمار می‌آید که تاکنون اطلاعات بسیار اندکی از آن به صورت رسمی اعلام شده است. با این حال اخیرا یکی از منابع داخلی معتبر، جزئیات جدیدی از بخش چند نفره‌ی این عنوان را منتشر کرد که بسیار جالب به نظر می‌رسند. تاکنون اطلاعات غیر رسمی منتشر شده از بازی Battlefield 6 به معرفی چندین مکانیک قدیمی و محبوب گیم‌پلی با استفاده از سیستم‌های مدرن و پیشرفته به همراه اضافه شدن قابلیت تخریب‌پذیری کامل و گسترده‌ به میدان‌های نبرد اشاره کرده‌اند. حال اطلاعاتی که اخیرا لو رفته‌اند، علاوه بر تایید دو مورد ذکر شده به بیان قابلیت‌های جدید و هیجان‌انگیزی که قرار است بر روی گیم‌پلی بازی Battlefield 6 تاثیر گذارند، اشاره دارند.

تام هندرسون (Tom Henderson) که یکی از معروف‌ترین افشاگران اطلاعات مربوط به سری Battlefield به شمار می‌آید، اخیرا بر روی حساب کاربری خود یک طرح از نقشه‌ای جدید را منتشر کرد. طبق این طرح، نقشه‌ی نشان داده بسیار گسترده به نظر می‌رسد و این امر با شایعه‌ی پشتیبانی بخش چند نفره‌ی Battlefield 6 از تعداد بسیار زیادی بازی‌باز مطابقت دارد. با این حال تام هندرسون به بخشی از این طراحی اشاره کرد که در واقع طوفانی بزرگ به شمار می‌آید و از یک سوی نقشه در حال پیشروی است.

به گفته‌ی تام هندرسون، علی رغم این که شایعه‌های قبلی اشاره داشتند بازی Battlefield 6 دارای حالت بتل‌رویال خواهد بود، اما این طوفان یک حادثه‌ی آب و هوایی کاملا دینامیک به شمار می‌آید و نشان‌دهنده‌ی منطقه‌ی مرگ بازی‌بازان نیست. در واقع شایعاتی که قبلا توسط هندرسون منتشر شده بودند، نشان می‌دادند که در میدان‌های نبرد بازی Battlefield 6 ممکن است طوفان‌های سهمگین و مخرب ناگهان شروع به وزیدن کنند و این امر به صورت آب و هوای پویا در بازی گنجانده خواهد شد. با این حال هنوز مشخص نیست که طوفان تا چه اندازه قادر خواهد بود محیط را تخریب کند اما در صورت صحت این ادعا، می‌توان انتظار محیط‌های پرجزئیات و کاملا تخریب‌پذیر را داشت.

12
1
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید